خبر

 • تک بورد - کوالکام مودم نسل چهارم X65 5G را با سرعت حداکثر 10 گیگابیت در ثانیه معرفی می کند

  کوالکام مودم نسل چهارم X65 5G را با سرعت حداکثر 10 گیگابیت در ثانیه معرفی می کند
  17 روز و 14 ساعت قبل

  چه موقع می توانم آن را تهیه کنم؟ کوالکام گفت که در حال حاضر از مودم Snapdragon X65 5G برای OEM هایی که قصد دارند دستگاه های تجاری دارای تراشه را در سال 2021 به بازار عرضه کنند ، نمونه برداری می کند. این احتمالاً به این معنی است که اعلامیه می تواند در اواخر سال با دسترسی واقعی دستگاه به اوایل سال 2022 و فراتر.

  کوالکام روز سه شنبه از مودم نسل چهارم 5G خود رونمایی کرد که به طور رسمی با نام Snapdragon X65 5G Modem-RF System شناخته می شود.

  آخرین کوالکام به عنوان اولین 10 گیگابیت 5G و اولین 3GPP مودم 16 جهان معرفی شده است. سیستم -RF ، به معنای فوق العاده سریع است ... حداقل روی کاغذ. همانطور که The Verge برجسته می کند ، در واقع هیچ شبکه 5G هنوز نمی تواند این نوع سرعت ها را تأمین کند. منظور از این امر این است که وقتی زمان چنین بازدهی فرا می رسد ، X65 برای کنترل آن مجهز می شود. ، افزایش طول عمر دستگاه ، افزایش قابلیت ها و کاهش هزینه کل مالکیت.

  همچنین این اولین کسی است که از قابلیت های پیشرفته تنظیم آنتن از طریق هوش مصنوعی استفاده می کند. طبق گفته کوالکام ، این راه حل با استفاده از یک مدل آموزش دیده هوش مصنوعی موقعیت دست کاربر را بر روی دستگاه تشخیص می دهد و آنتن ها را در زمان واقعی تنظیم می کند ، در نتیجه سرعت داده ها بیشتر ، پوشش بهتر و بهبود عمر باتری است.

  برخی انتظار دارند که اپل قبل از انتقال به راه حل داخلی 5G در سال بعد ، از X65 در مدل های آیفون 2022 خود استفاده کند.

خبرهای دیگر از موبایل