خبر

 • تک بورد - کوالکام از حسگر بزرگتر و سریعتر در خواننده اثر انگشت 3D Sonic Gen 2 استفاده می کند

  کوالکام از حسگر بزرگتر و سریعتر در خواننده اثر انگشت 3D Sonic Gen 2 استفاده می کند
  29 روز و 12 ساعت قبل

  چرا مهم است: خواننده های اثر انگشت نوری و اولتراسونیک در صفحه نمایش اکنون چند سالی است که در بازار وجود دارد ، اگرچه صحت و قابلیت اطمینان آنها در مقایسه با سنسورهای خازنی سنتی هنوز سوال برانگیز است. کوالکام با 3D Sonic Sensor Gen 2 خود ، که گفته می شود 77٪ بزرگتر و 50٪ سریعتر از مدل قبلی خود است و حتی با انگشتان خیس کار می کند ، این نگرانی را برطرف کرده است.

  در میان به روزرسانی های معمول که هر ساله با گوشی های هوشمند همراه است ، خریداران گوشی های هوشمند آینده مانند Galaxy S21 می توانند تجربه بیومتریک سریعتر و دقیق تری را داشته باشند که توسط جدیدترین سنسور اثر انگشت کوالکام فعال شود.

  این شرکت دارای گفت که این فناوری در اوایل سال 2021 راه خود را به سمت دستگاه های تلفن همراه باز می کند ، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که در پرچمدار آینده سامسونگ معرفی شود ، به خصوص از آنجا که سنسور Gen 1 Qualcomm در هر دو ، Galaxy S10 و Galaxy S20.

  https://techbord.com کوالکام از حسگر بزرگتر و سریعتر در اثر انگشت 3D Sonic Gen 2 استفاده می کند خواننده

  سنسور Gen 2 دارای مساحت 8x8 میلی متر (64 میلی متر مربع) است که به طور قابل توجهی بزرگتر از نمونه قبلی خود است که با ابعاد 4x9 میلی متر (36 میلی متر مربع) وارد شده است. به گفته کوالکام ، سطح افزایش یافته امکان ضبط 1.7 برابر داده بیومتریک بیشتر را فراهم می کند ، که به لطف افزایش 50 درصدی عملکرد ، باید به ثبت انگشت قابل اطمینان تر و بازتر شدن قفل سریعتر تبدیل شود.

  اگرچه هنوز باقی مانده است کوالکام می گوید که آیا این سنسور جدید می تواند با سرعت سنسورهای خازنی معمولی مطابقت داشته باشد ، این نسخه همچنین با انگشتان مرطوب کار می کند و می تواند چاپ را از طریق سطوح جامد مانند شیشه و فلز حتی در حالت مرطوب تشخیص دهد ، که نشان می دهد استفاده از محافظ صفحه در بالا نباید موضوع مهم نیست.

  همچنین امسال در دستگاه ها در دسترس قرار خواهد گرفت ، چیزی که نمی توان برای سنسور Sonic Max 3D 3D 600 میلی متر این شرکت گفت: در دسامبر 2019 اعلام شد.

خبرهای دیگر از موبایل