خبر

 • تک بورد - کارگر سابق شرکت حمل و نقل تلفن همراه به اتهام نقش در حملات مبادله سیم کارت محکوم شد

  کارگر سابق شرکت حمل و نقل تلفن همراه به اتهام نقش در حملات مبادله سیم کارت محکوم شد
  17 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ یک کارمند سابق شرکت حمل و نقل تلفن همراه به دلیل نقشش در توطئه مبادله سیم کارت که دست کم نوزده نفر را هدف قرار داده بود ، محکوم شد. استفن دفیور ، ساکن فلوریدا ، هر بار که سیم کارت مشتری خود را عوض می کرد ، مبلغ 500 دلار رشوه دریافت می کرد.

  وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ) می نویسد که Defiore رشوه های متعددی برای انجام سوئیچ ها پذیرفته است. این عمل معمولاً به نوعی از مهندسی اجتماعی نیاز دارد ، اما اگر جنایتکاران کارمندان ارائه دهنده تلفن همراه را درگیر کنند ، می توان با سهولت بیشتری انجام داد ، همانطور که در اینجا اتفاق افتاد.

  هنگامی که شماره تلفن قربانی به سیم کارت دیگری منتقل شد. ، همه تماس ها و پیام های آنها به آن شماره می رود. یکی از دلایل اصلی مجرمان سایبری این است که متون احراز هویت دو عاملی (2FA) را که دسترسی به خدمات ایمن مانند بانک ها و کیف پول های رمزنگاری را امکان پذیر می کند ، رهگیری کنند. نماینده فروش یک شرکت مخابراتی ناشناس بود. در هر حادثه ، یک توطئه کننده شماره تلفن مشتری ، پین چهار رقمی و یک سیم کارت را که قرار بود شماره آنها با آنها عوض شود ، به دفیوره ارسال می کند. او در مجموع 2325 دلار برای اقدامات خود در یک سری دوازده پرداخت دریافت کرد.

  حملات تعویض سیم کارت معمولاً در صورت عدم وجود کارکنان شرکت مخابراتی \ درگیر نیست

  ذکر شده است که یکی از قربانیان با یک سیم کارت در iPhone 8 اپل که در اختیار ریچارد لی بود ، متهم شده است ، که به دلیل نقشش در این جنایت در ماه ژوئن متهم شده بود. ۲۰۲۰ و در آگوست ۲۰۲۱ در یک کیفرخواست جایگزین متهم شد.

  دفیوره به اتهام توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری از طریق سیم اعتراف کرد. او در 19 اکتبر محکوم شد و سه ماه مشروط ، یک سال حبس در خانه را گذراند و باید 100 ساعت خدمات عمومی انجام دهد. او همچنین باید 77،417.50 دلار به عنوان غرامت بپردازد و همراه با پرداخت هزینه ارزیابی ویژه 100 دلار.

  تعویض سیم کارت همچنان یک جرم شایع است. در سال 2018 ، گزارش شد که یک دانشجوی 20 ساله کالج 40 تلفن را هک کرده و 5 میلیون دلار را با استفاده از این تکنیک به سرقت برده است-بعداً او یک معامله 10 ساله اعتراض دریافت کرد. همچنین موردی از سرمایه گذار وجود داشت که سعی کرد AT & T را بابت سرقت 24 میلیون دلاری ارز دیجیتال خود به مبلغ 224 میلیون دلار به اتهام 224 میلیون دلار شکایت کند ، اما قاضی پرونده را کنار گذاشت.

  بر اساس گزارش محققان پرینستون در سال گذشته ، پنج مورد از بزرگترین شرکتهای مخابراتی ایالات متحده برای محافظت از شما در برابر حملات مبادله سیم کار چندانی نمی کنند.

خبرهای دیگر از موبایل