techbord.com کارگران سابق ورتو گوشی جدیدی را عرضه می کنند که هزینه آن تقریباً 4000 دلار است

TL ؛ DR: Vertu ، سازنده تلفن های لوکس مسخره ای که قیمت آنها تا 50 هزار دلار است را به خاطر می آورید؟ در سال 2017 دوباره جمع شد ، اما یک شرکت جدید با بسیاری از کارمندان سابق خود از خاکستر برخاسته است - Xor - و اولین گوشی آن با قیمت 3،942 دلار فروخته خواهد شد.

همانطور که توسط Engadget گزارش شده است ، Xor ، که "eggor" تلفظ می شود ، توسط هاچ هاچیسون ، رئیس پیشین طراحی Vertu ، تأسیس شد. به نظر می رسد برخی از مشتریان ثروتمند سابق ورتو آنقدر دستگاههای آن را از دست داده اند كه تصمیم به تأمین بودجه یك شركت جدید برای ساخت گوشی های مشابه نمایان گرفتند.

اولین گوشی Xor که در حال توسعه است Xor Titanium است که به عنوان نام نشان می دهد ، دارای یک شاسی تیتانیوم است. بنابراین ، برای هزینه نزدیک به چهار گراند خود چه چیزی دریافت می کنید؟ 5G ، مطمئنا جواب منفی. شما حتی 4G هم ندارید. در عوض ، از طریق تلفن 2G / 3G تماس صوتی دریافت می کنید. همچنین فناوری مدرنی به نام متن های پیام کوتاه وجود دارد. مسلماً این دستگاه با یک سنسور کیفیت هوا همراه با لغو نویز فعال و پشتیبانی از شارژ بی سیم همراه است و از نظر اساسی بودن آن ، باتری تا پنج روز دوام می آورد.

 https://techbord.com کارگران سابق Vertu در حال انتشار گوشی جدیدی هستند که تقریباً 4000 دلار هزینه دارد

Xor Titanium برای کاربران تجاری است که امنیت را ارزش می دهند. و حفظ حریم خصوصی در مورد بارگذاری آخرین عکسهای تعطیلات خود در اینستاگرام. مالکان می توانند از طریق رمزگذاری end-to-end (AES256) در سطح سخت افزار با سایر کاربران Xor تماس و متن را مبادله کنند ، با زنگ های مختلف رمزگذاری تماس مشخص می شود. این گوشی ها دارای یک کلید مخفی از راه دور هستند تا کاربران بتوانند محتویات آن را از راه دور در صورت سرقت یا به هر دلیلی حذف کنند.

اگر شما فردی هستید که ساعتی را می پوشید که شش رقمی است و تجارت شما را انجام می دهد با استفاده از تماس های صوتی سنتی معاملات Xor Titanium در سه ماهه اول سال آینده انجام می شود.

کارگران سابق ورتو گوشی جدیدی را عرضه می کنند که هزینه آن تقریباً 4000 دلار است
mobile/کارگران-سابق-ورتو-گوشی-جدیدی-را-عرضه-می-کنند-که-هزینه-آن.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.