خبر

 • تک بورد - پتنت مایکروسافت «Surface Trio» با سه صفحه آینده را پیشنهاد می کند

  پتنت مایکروسافت «Surface Trio» با سه صفحه آینده را پیشنهاد می کند


  30 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به نظر می رسد سامسونگ تنها شرکتی نیست که یک دستگاه تاشو با سه صفحه را در نظر می گیرد. یک پتنت جدید از مایکروسافت نشان می‌دهد که چه نسخه‌ای از Surface Duo در آینده با سه نمایشگر خواهد بود. شاید یک Surface Trio؟

  پتنت جدید مایکروسافت با عنوان "دستگاه چند پانل" را که اداره ثبت اختراع ایالات متحده در 23 دسامبر منتشر کرد، به طور انحصاری مشاهده شد. این گوشی دو لولا به شکل Z باز و بسته می شود. هنگامی که تلفن بسته است، صفحه نمایش دو برابر می شود.

  https://techbord.com <b>پتنت</b> <b>مایکروسافت</b> <b>پیشنهاد</b> می کند. سه صفحه‌نمایش <b>آینده</b> \'Surface Trio\'

  می‌توانیم به نسخه‌ای از Surface Duo مایکروسافت نگاه کنیم، که برخی قبلاً آن را Surface Trio نامیده‌اند.

  هر دو. Surface Duo و Surface Duo 2 اصلی مایکروسافت علیرغم محبوب شدن گوشی های تاشو مانند Galaxy Z Fold 3 نتوانسته اند تصورات عاشقان موبایل را به تصویر بکشند. اما افزودن صفحه نمایش بیشتر و نمایشگر خارجی می تواند گوشی را جذاب تر کند. Duo را می توان در جهت مخالف تا کرد، هرچند که هر دو صفحه نمایش را در معرض دید قرار می دهد، و در حالی که Surface Duo 2 یک نوار نگاه برای اعلان ها دارد، راه حل ایده آلی نیست.

  خبرهای ثبت اختراع به زودی پس از آن منتشر می شود. ثبت اختراع دیگری از سامسونگ که نشان می دهد یک گوشی سه صفحه نمایش بسیار مشابه را نشان می دهد، اگرچه سامسونگ از یک تکه شیشه به جای سه پنل جداگانه استفاده می کند. دستگاه این شرکت کره‌ای نیز به شکل Z تا می‌شود و بیشتر اجزا در دو قسمت چپ و راست قرار می‌گیرند. یک طراحی داخلی که احتمالا نسخه مایکروسافت از آن استفاده خواهد کرد.

  تلفن‌های تاشو در سال 2019 شروعی دشوار داشتند. عرضه اولیه گلکسی فولد با چند ماه تاخیر پس از شروع بررسی اولیه واحدها در عرض چند روز، و هواوی Mate خود را به تعویق انداخت. X را برای جلوگیری از مشکلات مشابه منتشر کنید. اکنون گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 مورد تحسین منتقدان و کاربران قرار گرفته اند. آیا در مرحله بعدی می‌توان صفحه‌ای اضافه کرد که ما را به آینده‌ای به سبک Westworld نزدیک‌تر می‌کند؟


  تگ ها:

  پتنت , مایکروسافت , surface , trio , صفحه , آینده , پیشنهاد


  v 12
خبرهای دیگر از موبایل