خبر

 • تک بورد - ویژگی های جدید ضد سوء استفاده اینستاگرام از حساب ها با پست های پرطرفدار محافظت می کند

  ویژگی های جدید ضد سوء استفاده اینستاگرام از حساب ها با پست های پرطرفدار محافظت می کند
  14 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مانند همه سایت های رسانه های اجتماعی ، اینستاگرام نیز پر از ترول های توهین آمیز است. هنگامی که یک پست در حال ترند شدن است یا ویروسی می شود ، این یک مشکل قابل توجه است. به این ترتیب ، صاحب فیس بوک ویژگی های جدیدی را برای محافظت بهتر کاربران در برابر محتوای نژادپرستانه ، جنسیت گرا ، همجنس گرا و سایر انواع مضرات ارائه می دهد.

  اولین ابزار جدید اینستاگرام Limits است. این برنامه برای محافظت از کاربران ، به ویژه خالقان ، تأثیرگذاران و چهره های عمومی طراحی شده است ، افرادی که ناگهان در نظرات و پیام های شخصی افرادی که نمی شناسند پس از جلب توجه زیاد پست ، تجربه می کنند. در حالی که بیشتر این موارد می تواند مثبت باشد ، می تواند عناصر ناخواسته را جذب کند.

  https://techbord.com Instagram \ ' ویژگی های جدید ضد سوء استفاده از حساب ها با پست های پرطرفدار

  با محدودیت ها ، افراد می توانند نظرات و درخواست های DM را از کاربرانی که یا آنها را دنبال نمی کنند یا تازه آنها را دنبال کرده اند ، پنهان کنند. آدام موسری ، سرپرست اینستاگرام گفت: "سازندگان همچنین به ما می گویند که نمی خواهند نظرات و پیام ها را به طور کامل خاموش کنند ؛ آنها هنوز می خواهند از جامعه خود بشنوند و این روابط را ایجاد کنند." "Limits به شما امکان می دهد از پیروان قدیمی خود بشنوید ، در حالی که تماس افرادی را که ممکن است فقط برای هدف قرار دادن شما به حساب شما مراجعه کنند ، محدود کنید. "

  محدودیت ها را می توان در تنظیمات حریم خصوصی فعال کرد. اینستاگرام همچنین روی روشی برای شناسایی جهش در نظرات و DM ها با استفاده از یادگیری ماشین کار می کند تا بتواند کاربران را مجبور به فعال کردن این ابزار کند. توییتر نیز روی ویژگی مشابهی کار می کند.

  در جاهای دیگر ، اینستاگرام ویژگی Hidden Words خود را در مکان های بیشتری گسترش می دهد. این به کاربران امکان می دهد کلمات ، عبارات و ایموجی های توهین آمیز را به صورت پوشه مخفی فیلتر کنند. همچنین درخواست های DM را که احتمالاً اسپم یا کم کیفیت هستند ، فیلتر می کند.

  https://techbord.com Instagram

  در نهایت ، اینستاگرام نحوه نمایش هشدارها به کاربران در ارسال نظرات بالقوه توهین آمیز را تغییر می دهد. به جای نشان دادن هشدار قوی تر برای جرم دوم یا سوم ، همانطور که در حال حاضر وجود دارد ، اکنون در اولین باری که شخصی چیزی مضر ارسال می کند پیام شدیدتری را نشان می دهد.

خبرهای دیگر از موبایل