techbord.com ویژگی مقایسه برنامه آزمایشی گوگل در فروشگاه Play

چرا مهم است: اگر تا به حال بین دو برنامه مشابه در Play Store احساس پارگی کرده اید ، ویژگی جدیدی که توسط Google آزمایش شده است می تواند به شما کمک کند. این آزمایش جدولی از برنامه های مشابه را آورده و چندین آمار را فهرست می کند که می تواند به کاربران کمک کند تصمیم بگیرند کدام یک را بارگیری کنند.

همانطور که توسط پلیس آندروید مشاهده شده است ، کسانی که به این ویژگی دسترسی دارند جدول مقایسه ای را در زیر نظرات لیست برنامه مشاهده می کنند. در حال حاضر به چند پخش کننده رسانه محدود می شود و عناصری مانند پشتیبانی از پخش آفلاین ، قابلیت پخش جریانی / پخش و کیفیت بصری را نشان می دهد.

به نظر می رسد جدول داده ها را براساس آنچه Google از کاربران می خواهد نشان دهد درباره برنامه ها ، از جمله سهولت استفاده و رتبه بندی. همچنین تعداد بارگیری های یک برنامه را نشان می دهد و به محبوبیت آن کمک می کند.

اعتبار: Android Police

در حال حاضر ، تنها راه برای مقایسه برنامه ها کلیک کردن بر روی بخش "برنامه های مشابه" است ، که لیستی از برنامه ها را در کنار رتبه بندی ستاره آنها نشان می دهد. کاربران باید بر روی هر یک کلیک کنند تا تعداد بارگیری ، ویژگی های آنها و غیره را بررسی کنند. البته شما همیشه می توانید به وب سایت های مقایسه برنامه بروید ، اما داشتن چنین ابزاری در لیست یک برنامه به احتمال زیاد قدردانی خواهد شد.

Android Police می نویسد که این ویژگی در Play Store نسخه 22.4.28 قابل مشاهده است ، اما فقط برخی از کاربران در حال حاضر این ویژگی را مشاهده می کنند.

به نظر می رسد جداول مقایسه ایده خوبی است که انتخاب یک برنامه سریعتر و آسان تر است ، بنابراین از دیدن اینکه آنها در آینده نزدیک به بقیه برنامه ها دسترسی پیدا می کنند و به برنامه های بیشتری گسترش می یابند تعجب نکنید.

ویژگی مقایسه برنامه آزمایشی گوگل در فروشگاه Play
mobile/ویژگی-مقایسه-برنامه-آزمایشی-گوگل-در-فروشگاه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.