خبر

 • تک بورد - ویژگی اشعار زنده Spotify در سراسر جهان منتشر می شود

  ویژگی اشعار زنده Spotify در سراسر جهان منتشر می شود
  20 روز و 20 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آیا دوست دارید برای آهنگ‌های مورد علاقه‌تان در Spotify با صدای بلند بخوانید، اما معروف شده‌اید که این جمله را فریاد می‌زنید: «من قنداق‌های بزرگ را در یک قوطی لیمو دوست دارم»؟ خبر خوب برای کسانی که مرتباً کلمات را اشتباه می شنوند این است که Spotify پس از در دسترس بودن در 26 کشور و آزمایش در میان زیرمجموعه ای از کاربران ایالات متحده، یک ویژگی متن ترانه بلادرنگ را در سراسر جهان عرضه

  Spotify می‌نویسد که با Musixmatch، که در حال حاضر به جستجوی اشعار سرویس کمک می‌کند، شریک شده است تا اشعار زنده را در "اکثریت" آهنگ‌های Spotify ادغام کند. هم کاربران ممتاز و هم کاربران رایگان به این ویژگی دسترسی خواهند داشت که در برنامه های دسکتاپ، دستگاه های iOS و اندروید، تلویزیون و کنسول ها در دسترس است. این شرکت قبلاً با Musixmatch همکاری کرده است تا اشعار را نشان دهد، اما این آزمایش در سال 2016 به پایان رسید.

  برای دیدن متن آهنگ در برنامه تلفن همراه، روی "Now Playing View" در آهنگ ضربه بزنید و انگشت خود را به سمت بالا بکشید. از پایین صفحه برای دیدن کلمات در زمان واقعی حرکت می کنند. در دسکتاپ، روی نماد میکروفون در نوار «در حال پخش» کلیک کنید و در برنامه SpotifyTV، «نمایش در حال پخش» را در یک آهنگ باز کنید و به گوشه سمت راست بروید تا «دکمه اشعار» را فعال کنید.

خبرهای دیگر از موبایل