خبر

 • تک بورد - ویدیوی سامسونگ تلاش می کند دوام Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 را نشان دهد

  ویدیوی سامسونگ تلاش می کند دوام Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 را نشان دهد
  10 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ما دو ماه از زمان ورود Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 می گذریم ، بنابراین ممکن است کمی عجیب به نظر برسد که سامسونگ در حال حاضر تصمیم گرفته است یک ویدیوی تست دوام را منتشر کند که دستگاه ها را در سرعت خود قرار می دهد. به احتمال زیاد ، این مربوط به گزارش هایی از ترک هایی است که در Z Flip 3 ظاهر می شوند و ظاهراً هیچ دلیلی ندارند.

  این ویدئو که در وب سایت سامسونگ ارسال شده است ، نشان می دهد که تلفن ها در چهار مرحله تست دوام قرار می گیرند: محفظه محیطی ، مقاومت در برابر آب ، قابلیت استفاده از S Pen و آزمایش تا شدن. اولین مورد این است که مطمئن شوید گوشی ها هنوز در شرایط مختلف آب و هوایی کار می کنند. مقاومت در برابر آب توضیح می دهد. آزمایش S-Pen برای بررسی عملکرد دستگاه دیجیتایزر در زیر صفحه نمایش است و آزمایش نهایی این است که آنها می توانند 200000 برابر ادعا شده را تحمل کنند-یا اگر 100 بار در روز تا شوند و باز شوند ، حدود پنج سال استفاده می شود.

  https://techbord.com ویدئوی سامسونگ سعی می کند دوام Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3

  این ویدئو کمی بیش از یک دقیقه طول می کشد ، بنابراین دقیقاً نگاهی عمیق به دوام گوشی ها به همان شیوه ای نیست که JerryRigEveryvery آنها را از هم جدا می کند. آن کانال خاص YouTube قبلاً Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Z Fold 3 را در یک سری آزمایش قرار داده است و هر دو بسیار خوب عمل کرده اند و نشان داده است که در حالی که ظریف تر از پرچمدار استاندارد شما هستند ، احتمالاً سخت ترین تلفن های تاشو هستند. تا به امروز.

  با این وجود گزارش هایی مبنی بر ترک خوردن صفحه Z Z Flip 3 بدون دلیل مشخص گزارش شده است. 9To5Google می نویسد که پس از چند روز عدم استفاده ، برای واحد بررسی آنها اتفاق افتاد. و برخی از Redditors مشکلات مشابهی را با دستگاه های خود گزارش می کنند.

  اگر شما صاحب Galaxy Z Flip 3 هستید ، توصیه می شود در مورد تلفن بیشتر مراقب باشید. اکنون می دانیم که سامسونگ با بررسی کلیه رویدادهای سقوط آزاد مبتنی بر شتاب ، که مهندسان هنگام ارزیابی ادعا می توانند به آنها دسترسی داشته باشند ، از عدم صحت ادعاهای گارانتی اطمینان حاصل می کند.

خبرهای دیگر از موبایل