خبر

 • تک بورد - وان پلاس امروز یک گوشی دو صفحه نمایش می دهد

  وان پلاس امروز یک گوشی دو صفحه نمایش می دهد
  15 روز و 15 ساعت قبل

  وان پلاس با رونمایی غافلگیرکننده اولین گوشی دو صفحه ای خود امروز در ساعت 10 صبح به وقت محلی ، به دنبال شکستن مهمانی سامسونگ است. این همان تاریخ و زمان شروع رویداد مجازی Galaxy Unpacked سامسونگ است.

  وان پلاس دیروز تیزری را برای اولین گوشی دو صفحه ای خود منتشر کرد. کلیپ کوتاهی که جلوی دستگاه را نشان می دهد و شکاف عمودی در وسط نشان می دهد که طراحی تاشو یکپارچه مانند سری Galaxy Z Fold سامسونگ نخواهد بود ، اما در عوض یک Surface Duo یا یک عملکرد شبیه LG است.

  زمان اعلام OnePlus نیز عمدی به نظر می رسد ، به موازات رویداد Samsung Unpacked سامسونگ شروع می شود ، جایی که انتظار می رود رقیب کره ای سومین تکرار Galaxy Fold را در کنار چند پوشیدنی نشان دهد.

  8.11 ساعت 10 صبح ET OnePlus محصول خود را با موفقیت پشت سر می گذارد زیرا جزئیات طراحی/مشخصات دستگاه های آینده معمولاً چند روز یا چند هفته قبل در صنعت نشت می کند.

  باید منتظر ماند و دید آیا OnePlus در نهایت یک لوازم جانبی دو صفحه ای فانتزی برای کاربران OP9 یا با یک تلفن دو صفحه ای مناسب عرضه می شوند که مقرون به صرفه تر از Galaxy Z Fold 3 است ، البته با تاریخ گذشته طرح. در هر صورت ، ما امروز ساعت 10 صبح ET/7 صبح PT متوجه می شویم.

خبرهای دیگر از موبایل