خبر

 • تک بورد - هواوی فراتر از 5G به نظر می رسد ، از برنامه های خود برای راه اندازی فناوری 6G در سال 2030 خبر می دهد

  هواوی فراتر از 5G به نظر می رسد ، از برنامه های خود برای راه اندازی فناوری 6G در سال 2030 خبر می دهد
  27 روز و 6 ساعت قبل

  فراتر از 5G: پوشش 5G هنوز در ایالات متحده کم است ، اما این باعث نشده است که برخی از تلفن سازها - یعنی Huawei - حتی بیشتر به آینده نگاه کنند. این شرکت فناوری چینی روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد دستگاه ها و شبکه های آماده 6G را در سال 2030 راه اندازی کند ، که تنها 9 سال دیگر با آن فاصله ندارد.

  اگرچه عجیب است که Huawei تمرکز خود را بر روی فناوری از قبل خیلی زیاد کرده است ، اما نه سال برای ایجاد و راه اندازی 6G یک جدول زمانی غیرممکن است. اولین تلفن هوشمند 4G LTE ، Galaxy Indulge سامسونگ ، در 10 فوریه 2011 و اولین گوشی هوشمند 5G ، Galaxy S20 ، 9 سال بعد در 6 مارس 2020 منتشر شد.

  در حالی که گذشته همیشه ابزاری مناسب برای پیش بینی آینده نیست ، حداقل جهش عمده نسلها در کمتر از یک دهه بی دلیل نیست. مطمئناً ، اگر کسی حتی نداند که آن چیست ، 6G هرگز از کار نخواهد افتاد - و این وضعیتی است که اکنون در آن قرار داریم. بسیاری از ما هنوز در تلاش هستیم تا سر خود را به دور 5G (و انواع مختلف آن) بپیچیم ، بنابراین هر چیزی قدرتمندتر از آن حتی در رادار نیست.

   https://techbord.com Huawei فراتر از 5G به نظر می رسد ، از برنامه های خود برای راه اندازی فناوری 6G در سال 2030 خبر می دهد

  با این حال ، Huawei امیدوار است که این وضعیت را تغییر دهد. زمانی "به زودی" ، این شرکت مقاله سفید منتشر می کند که توصیف می کند 6G چه برای عموم و چه برای بقیه صنعت ارتباطات است. ما مطمئن نیستیم که چه نوع جزئیاتی در آن گنجانده خواهد شد ، اما امیدواریم حداقل اطلاعات مربوط به افزایش سرعت بالقوه و مواردی را برای فناوری استفاده کنیم.

  برخی از کارشناسان ارتباطات افزایش سرعت انتقال داده را پیش بینی می کنند حدود 50 برابر (حداکثر 1000 گیگابایت در ثانیه) در مقایسه با شبکه های 5G موجود ، اما این نوعی ادعا است که باید باور کنیم.

  اعتبار مستند: Viewimage

خبرهای دیگر از موبایل