خبر

 • تک بورد - هواوی به تأمین کنندگان می گوید که امسال فقط انتظار فروش 70 تا 80 میلیون گوشی هوشمند را دارد

  هواوی به تأمین کنندگان می گوید که امسال فقط انتظار فروش 70 تا 80 میلیون گوشی هوشمند را دارد
  24 روز و 7 ساعت قبل

  هوآوی پس از نزدیک شدن به سبقت گرفتن از سامسونگ به عنوان بزرگترین فروشنده تلفن های هوشمند در جهان ، اکنون در حال کنار آمدن با یک واقعیت جدید است. با کاهش عرضه تراشه ها و نشانه ای از بهبود روابط تجاری ایالات متحده و چین ، امسال نمی تواند تقریبا به همین تعداد گوشی هوشمند بفروشد.

  هواوی بین سنگ و یک مکان سخت گیر کرده است زیرا تحریم های ایالات متحده منجر به کاهش قابل توجهی در فروش جهانی تلفن های هوشمند خود در طول سال 2020 شده است. در واقع ، مدیریت این شرکت برای چینی بسیار سخت شده است ، که نه تنها در یکی از مارک های فرعی محبوب خود فروخته شده است ، بلکه اکنون به پرورش خوک به عنوان راهی برای نرم کردن پاییز روی آورده است.

  با این حال ، این شرکت از گوشی های هوشمند خود منصرف نمی شود. تجارت ، که هنوز در بازارهای آسیا و اروپا رونق دارد. طبق گزارش Nikkei ، هواوی به تامین کنندگان خود گفته است که انتظار دارد امسال 60 درصد تلفن کمتری بفروشد و سفارشات خود را برای انعکاس این انتظار تنظیم کند.

  از طرف هواوی به برخی از تامین کنندگان گفته شده که هدف فروش آن حدود 70 تا 80 میلیون تلفن هوشمند برای 2021. مقایسه کنید با 189 میلیون گوشی که این شرکت در سال 2020 ارسال کرده و 240 میلیون دستگاهی که در سال 2019 ارسال کرده است و می توانید خوش بینی هوآوی در ابتدای ایالات متحده را ببینید - جنگ تجاری چین در برابر واقعیت جدید کمرنگ می شود.

  https://techbord.com Huawei به تامین کنندگان می گوید که انتظار می رود امسال 70 تا 80 میلیون گوشی هوشمند بفروشد

  علاوه بر این ، Huawei مجبور خواهد شد در انبار باقیمانده تراشه های خود که وقتی هنوز به ریخته گری TSMC دسترسی داشت ، عمیق شود . پیش بینی می شود که این شرکت در این سال به سرانجام برسد ، اما بسیاری از تلفن های شرکت را به اتصال 4G محدود می کند ، زیرا به دلیل تحریم های ایالات متحده دیگر نمی تواند مودم های 5G را وارد کند.

  در این میان ، هواوی امیدوار است که دولت بایدن برخی از این تحریم ها را لغو کند و ضمن رشد طیف وسیعی از خدمات هوش مصنوعی و ابری ، به سرمایه گذاری در خدمات موبایل هواوی خود ادامه دهد. در اوایل این ماه ، مدیرعامل هواوی رن ژنگفی در هنگام افتتاح آزمایشگاه نوآوری معدن هوشمند در Taiyuan گفت که این شرکت برای انتقال "همه فن آوری های 5G ما ، نه فقط صدور مجوز برای تولید به دیگران" باز است. تمام اسرار طراحی سخت افزار و همچنین دانش و طراحی تراشه. "

  ایالات متحده ، استرالیا ، انگلستان و برخی از کشورها در اروپا به طور فعال تجهیزات شبکه Huawei را از زیرساخت های آنها به دلیل نگرانی های امنیتی ، بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا آنها حتی پیشنهاد شرکت را برای بررسی فناوری اساسی در زیر میکروسکوپ بررسی می کنند. از طرف دیگر ، تهیه یک نسخه کاربن از آندروید 10 احتمالاً تحریم های بیشتری را به همراه خواهد داشت و کوالکام از پر کردن شکاف بازار ناشی از کاهش تدریجی هواوی بسیار خوشحال است.

خبرهای دیگر از موبایل