خبر

 • تک بورد - هواوی اطمینان دارد که با کپی کردن اپل می تواند از اندروید خلاص شود

  هواوی اطمینان دارد که با کپی کردن اپل می تواند از اندروید خلاص شود
  11 روز و 6 ساعت قبل

  گوشه گوشه: هواوی امیدوار است که با فشار دادن دستگاه های جدید با سیستم عامل Harmony OS 2.0 و به روزرسانی بسیاری از دستگاه های موجود ، بتواند از بند تحریم های ایالات متحده خلاص شود و بیش از 300 میلیون کاربر را در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه به سیستم عامل جدید مهاجرت دهد. این که آیا آنها می توانند به موفقیت دست یابند یا نه حدس کسی است ، اما به نظر می رسد که این شرکت اطمینان دارد که بدون خدمات اندروید

  Huawei چندین محصول جدید را که توسط هارمونی OS 2.0 داخلی تولید می شود ، به بازار عرضه کرده است. این شرکت با هدف شروع به کار با دستگاه های بالاتر و تکمیل آن با مدل های موجود که می توانند از طریق هوا به روز شوند ، نشان می دهد که می تواند با Android رقابت کند.

  اولین دستگاه هایی که به روزرسانی Harmony را مشاهده می کنند سیستم عامل 2.0 2.0 سری های Mate 40 ، سری Mate 30 و تلفن تاشو عجیب و غریب Mate X2 است. افرادی که تلفن های قدیمی تری مانند Mate 10 و سری P20 دارند قرار است نیمه اول سال آینده این به روزرسانی را دریافت کنند. طبق گفته مدیر عامل شرکت ریچارد یو ، تقریباً 100 مدل تبلت ، تلفن و ساعت هواوی می توانند سیستم عامل را تا پایان سال 2022 اجرا کنند ، از جمله تلفن هوشمند P50 آینده که در جریان پخش مستقیم سیستم عامل هارمونی مورد تحسین قرار گرفت.

  < p> https://techbord.com Huawei اطمینان دارد که می تواند با کپی کردن اپل از اندروید خلاص شود

  این شرکت به مناسبت رویداد رسانه ای امروز از نسخه های به روز شده کلون های iPad خود رونمایی کرد. آخرین نسخه شامل نسخه بزرگتر 12.6 اینچی MatePad Pro ، 10.8 اینچی MatePad Pro و MatePad 11. علاوه بر اجرای سیستم عامل Harmony OS 2.0 ، نسخه های Pro نیز به تراشه های Kirin 9000 خود هواوی مجهز شده اند ، اما به ویژه MatePad 11 از Snapdragon 865 SoC استفاده می کند. iPadOS ، از نمای کلی صفحه اصلی گرفته تا مرکز "وظایف". این شرکت حتی یک ویژگی به نام "FreeScript" اضافه کرده است که به شما اجازه می دهد از M-Pencil جدید برای نوشتن مستقیم در جعبه های گفتگو استفاده کنید دست خط شما به متن تایپ شده تبدیل می شود. همچنین می توانید صفحه گوشی MateBook یا Huawei را روی MatePad یا MatePad Pro آینه کنید.

خبرهای دیگر از موبایل