techbord.com هند 118 برنامه با لینک به چین ، از جمله PUBG Mobile و WeChat را ممنوع می کند

چه اتفاقی افتاده؟ با وجود تنش بین چین و هند که هیچ نشانه ای از کاهش وجود ندارد ، دومی 118 برنامه تلفن همراه دیگر را با پیوند به چین ممنوع کرده است. این لیست شامل PUBG Mobile است که در هند بسیار محبوب است ، همراه با برنامه پیام رسانی WeChat.

وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هند ادعا می کند که این برنامه ها "درگیر فعالیت هایی می شوند که به حاکمیت و یکپارچگی هند ، دفاع از هند ، امنیت دولت و نظم عمومی خدشه وارد می کنند."

این آژانس ادامه می دهد که شکایاتی را از "منابع مختلف" دریافت کرده است که ادعا می کند برنامه های چینی "سرقت می کنند و به طور پنهانی داده های" کاربران "را به سرورهای خارج از هند منتقل می کنند. علاوه بر PUBG و WeChat ، Baidu ، AliPay و Sina News نیز در لیست ممنوعیت ها هستند.

دولت 118 برنامه تلفن همراه را مسدود می کند که برای حاکمیت و یکپارچگی هند مقدمه است ، دفاع از هند ، امنیت دولت و نظم عمومی. اطلاعیه مطبوعاتی صادر شده توسطGoI_MeitY در مورد مسدود کردن 118 برنامه تلفن همراه https://t.co/VyahsHR5f0

- وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (GoI_MeitY) 2 سپتامبر 2020

این اولین نمونه نیست هندوستان چنین اقدامی انجام می دهد. در ماه ژوئن ، 58 برنامه ساخت چین در این کشور از جمله TikTok ممنوع شد. شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری ویدئو ، که در ایالات متحده مورد بحث و مجادله قرار گرفته است ، بیشترین بارگیری شده در هند بود که بیش از 200 میلیون کاربر داشت - بزرگترین بازار آن در خارج از چین.

ممنوعیت ها یک واکنش به تنش های بین کشورهایی که از مرز بحث برانگیز هیمالیا بالا می روند ، جایی که درگیری بین ملت ها حداقل 20 سرباز هندی را کشته و تعداد ناشناخته ای از تلفات چینی را دیده است.

TikTok همچنین با مشکلات در آمریکا رئیس جمهور ترامپ ماه گذشته جریمه ای از دستورات اجرایی منع معاملات ایالات متحده با TikTok و WeChat را امضا کرد ، اقدامی که TikTok در دادگاه به چالش می کشد. اخیراً شنیدیم که مایکروسافت با والمارت در حال کار است تا بازوی تجاری این برنامه در ایالات متحده را از ByteDance خریداری کند.

اعتبار تصویر: Ritesh Ranjan Sett

هند 118 برنامه با لینک به چین ، از جمله PUBG Mobile و WeChat را ممنوع می کند
mobile/هند-118-برنامه-با-لینک-به-چین-از-جمله-pubg-mobile-و-wechat.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.