خبر

 • تک بورد - هشدار بروزرسانی: سامسونگ به روزرسانی Galaxy S8 و S8 + را انجام داده است

  هشدار بروزرسانی: سامسونگ به روزرسانی Galaxy S8 و S8 + را انجام داده است
  24 روز و 16 ساعت قبل

  Galaxy S8 و S8 + سامسونگ اخیراً با غول فناوری کره ای به وضعیت پایان زندگی خود رسیده اند ، به این معنی که دیگر از هر نوع به روزرسانی امنیتی دریافت نخواهد کرد. در این روزگار ، اجرای یک تلفن هوشمند که نمی تواند به روزرسانی های منظم امنیتی را دریافت کند ، بسیار خطرناک است.

  همانطور که Droid Life برجسته می کند ، هر دو پرچمدار سابق در حدود یک سال گذشته در برنامه به روزرسانی سه ماهه بوده اند. قبل از آن ، سامسونگ به صورت ماهانه به روزرسانی هایی را برای آنها فراهم می کرد.

  سامسونگ پرچمداران را در 21 آوریل 2017 به بازار عرضه کرد و به طور کلی به دلیل صفحه نمایش بزرگتر ، کناره های منحنی و تغییر آن ، مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. به USB-C برای شارژ.

  https://techbord.com هشدار ارتقا دهید: سامسونگ به روزرسانی Galaxy S8 را انجام می دهد و S8 +

  همانطور که در مورد پرچمداران مدرن اتفاق می افتد ، زمان معرفی S8 در کانون توجه کوتاه بود زیرا سامسونگ در مارس 2018 جانشین خود را به نام Galaxy S9 معرفی کرد. هنوز هم تمایل سامسونگ برای ارائه به روزرسانی های امنیتی برای چهار سال قابل توجه.

  برای مقایسه ، جدیدترین نرم افزار iOS 14 اپل با آیفون 6s و 6s Plus سازگار است که هر دو در سپتامبر 2015 منتشر شدند.

  با این تغییر ، Galaxy S9 و S9 + اکنون قدیمی ترین تلفن های اصلی هستند که هنوز توسط سامسونگ پشتیبانی می شوند - یعنی اگر Galaxy S8 Active و S8 Lite را کنار بگذارید ، اگرچه آنها در پشت منتشر شدند S8 و S8 + استاندارد وجود دارد.

  اعتبار تصویر smild.ch ، با خدا





خبرهای دیگر از موبایل