خبر

 • تک بورد - هزینه کرایه برنامه های موبایل در روز کریسمس به 407 میلیون دلار رسید

  هزینه کرایه برنامه های موبایل در روز کریسمس به 407 میلیون دلار رسید
  16 روز و 10 ساعت قبل

  هزینه های جهانی برای برنامه ها و بازی های موبایل برای اولین بار در سال 2020 در یک سال از 100 میلیارد دلار فراتر رفت ، که با تغییر در رفتار ناشی از همه گیری جهانی ، بیش از حد هزینه شد. اما این فقط باعث خراش سطح یک داستان حتی بزرگتر از هزینه های روز کریسمس می شود.

  طبق برآوردهای اولیه تحلیلگر برنامه تلفن همراه Sensor Tower ، هزینه جهانی در فروشگاه App و Google Play در روز کریسمس به 407.6 میلیون دلار رسید. این میزان در مقایسه با 303 میلیون دلار تولید شده در سال 2019 ، 34.5 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و تقریباً دو برابر رشد سال گذشته نسبت به سال 2018 است.

   https://techbord.com هزینه روزانه کریسمس برای برنامه های تلفن همراه به 407 میلیون دلار رسید

  بیشتر هزینه های تعطیلات مربوط به بازی های موبایل بود ، Sensor Tower گفت ، یک دسته این مبلغ 295.6 میلیون دلار از کل هزینه ها را به خود اختصاص داده است. p>

  https://techbord.com هزینه در برنامه های تلفن همراه 407 میلیون دلار در روز کریسمس

  برترین بازی موبایل در ایالات متحده Roblox بود که در روز کریسمس با درآمد قابل توجه 6.6 میلیون دلار درآمد کسب کرد. برترین برنامه غیر بازی در ایالات متحده بر اساس هزینه های مصرف کننده ، دیزنی + بود و 2.6 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

  این گزارش باعث خرابی مصرف کننده توسط فروشگاه برنامه نشد ، اما براساس آنچه در مورد دستگاه جدید می دانیم فعال سازی ها در روز کریسمس ، بیشتر هزینه های تعطیلات احتمالاً در فروشگاه App اپل وجود داشت.

  برج سنسور گفت که انتظار دارد در اوایل ژانویه یک تحلیل کامل از هزینه برنامه 2020 داشته باشد. در ضمن ، در صورت تمایل می توانید سال 2020 شرکت را بررسی کنید.

  حسن نیت ارائه می دهد برت جردن

خبرهای دیگر از موبایل