خبر

 • تک بورد - نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد

  نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
  2 روز و 9 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: Pixel 5a ممکن است یک Pixel 4a 5G بازیافتی باشد ، اما اگر با قیمت مشابهی ارائه شود ، این نباید مخاطب مورد نظر آن باشد: کسانی که بدنبال قدرت Pixel هستند دوربین گوشی هوشمند در یک بسته میان رده است که برای یک دست و پا هزینه ندارد.

  Pixel 5a Google قرار است امسال منتشر شود ، و خبر خوب این است که این شرکت دستورالعمل کلی را برای آنچه در اصل یک تلفن هوشمند میان رده است ، بدون تغییر نگه داشته است برای افرادی که به دنبال ارزش زیادی برای آن هستند بسیار کمتر از مبلغی که باید برای یک گوشی پرچمدار اندروید بپردازید.

  سال گذشته ، اعلامیه Google Pixel 4a هیجان زیادی را به همراه داشت زیرا در اصل یک Pixel 4 مقطر با یک بود کندتر (اما با بهره وری بیشتر) SoC که 350 دلار قیمت داشت. برخلاف برادر گران قیمت خود - Pixel 5 ، از جک هدفون بهره می برد و با نوع 5G با نمایشگر بزرگتر به قیمت 500 دلار ، در نظر بسیاری از افراد این محصول یک دزدی در دورانی بود که تلفن های هوشمند برتر از 1000 دلار عبور می کردند.

  به گفته استیو همرستوففر (OnLeaks) ، معروف مشهور ، که رندرهای Pixel 5a را در اختیار داشت ، تلفن جدید تقریباً مشابه Pixel 4a است. همانطور که گفته شد ، بیشتر به ابعاد Pixel 4a 5G بزرگتر شباهت دارد که دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی در مقابل صفحه 5.8 اینچی موجود در Pixel 4a است. حاشیه های نازک و چانه کمی بزرگتر یکسان هستند ، اما گوگل ظاهراً صفحه ای تخت و بدون اضلاع منحنی را انتخاب کرده است.

خبرهای دیگر از موبایل