خبر

 • تک بورد - نسخه های ps4 و Xbox One از Marvel Avengers شامل نسخه های برتر نسل بعدی هستند

  نسخه های ps4 و Xbox One از Marvel Avengers شامل نسخه های برتر نسل بعدی هستند
  10 روز و 13 ساعت قبل

  در ژانویه، Crystal Dynamics تاریخ انتشار بازی Avengersخود را به تاریخ 4 سپتامبر سال 2020 اعلام کرد. توسعه دهندگان گفتند که آنها می خواهند کمی بیشتر زمان برای لهستانی این عنوان را داشته باشند تا طرفداران تجربه بازی نهایی Avengers

  به علاوه Crystal Dynamics نگاهی دقیق تر به آنچه انتظار می رود از این بازی در پلی استیشن 5 (PlayStation 5) داشته باشید، بسیار پیش بینی شده که Crystal Dynamics و Square Enix اطلاعاتی درباره بازی آینده Marven Avengers با اطلاعیه های مطبوعاتی back-to-back در روزهای دوشنبه و سه شنبه منتشر کرده اند. نه تنها نسخه های PS5 و XBSX به بازار عرضه می شوند بلکه افرادی که بازی را برای سخت افزار فعلی خریداری می کنند نیز می توانند به صورت رایگان بروزرسانی کنند.

  با تأخیر قرار دادن آن در نزدیکی انتشار کنسول های نسل بعدی ، فروش Stimied یک امکان متمایز است. چرا در صورتی که قصد تهیه کنسول نسل بعدی را دارید، چرا نسل گذشته را خریداری می کنید؟ با پی بردن به این موضوع، ناشر Square Enix روز سه شنبه اعلام کرد که کسانی که بازی را برای PS4 یا XB1 خریداری می کنند، به روز رسانی رایگان نسخه های مربوط به نسل بعدی خود را دریافت می کنند. همچنین گفته شده است که نسخه های PlayStation 5 و Xbox Series X با راه اندازی هر کنسول آماده می شوند.

  نسخه های ps4 و Xbox One از Marvel Avengers شامل نسخه های برتر نسل بعدی هستند

  بازیکنان قادر خواهند بود پیشرفت و پروفایل خود را یکپارچه ادامه دهند. آنها همچنین پشتیبانی از نسل متقابل را اضافه می کنند به طوری که رفقای شما که به جدیدترین و بهترین ها ارتقا نمی یابند هنوز هم می توانند با شما بازی کنند. اگرچه، آنها ممکن است مدتهاست که رفقای شما نباشند، زیرا شروع به لاف زدن می کنید در مورد اینکه نسخه PS5 یا XBSX چقدر بهتر است.

  گری سنتن (Gary Snethen) Crystal Dynamics CTO روز گذشته  بروزرسانی Avengers مارول را ارائه داد. بلافاصله پس از دریافت اولین تجهیزات PS5 خود، Snethen مضطرب بود که ببیند این استودیو تا چه حد می تواند موتور بازی بنیاد خود را تحت فشار قرار دهد. نتایج امیدوار کننده بوده است.

  Avengers در PS5 دارای وضوح بافت، افزایش انسداد محیط، افزایش فاصله رندر، فیلتر بهتر ایزوتروپیک و پیشرفت های مختلف دیگری خواهند بود. این بازی همچنین دارای یک حالت گرافیکی پیشرفته خواهد بود که از اسب بخار اضافی PS5 برای ارائه بالاترین کیفیت تصویر ممکن استفاده می کند. از طرف دیگر، یک حالت فریمرت بالا 60 فریم در ثانیه را با وضوح  K4 هدف قرار می دهد.

  نسخه های ps4 و Xbox One از Marvel Avengers شامل نسخه های برتر نسل بعدی هستند

  Snethen همچنین از معماری فوق العاده سریع SSD PlayStation 5 دفاع کرد. دنیای عظیم Avengers با سرعت بسیار مسخره ای در زمان واقعی جریان خواهند یافت. در مواقعی که صفحه های بار وجود دارد، آنها فقط یک یا دو ثانیه خواهند بود.

  CTO گفت: بدون هیچگونه کار بهینه سازی، بارگیری و پخش جریان Avengers Marvel با سفارش بزرگی در PS5 بهبود یافته است. هنگامی که بهینه سازی کامل شد، بارگذاری محتوا تقریباً سریع خواهد بود و به بازیکنان امکان می دهد یکپارچه به مأموریت های خود در هر نقطه از جهان بازی بپردازند. و همینطور که Iron Man از طریق مقادیر غنی از محتوا پرواز می کند، بافت ها و مش با رزولوشن بالاتر فوراً جریان پیدا می کنند، و بالاترین میزان را حفظ می کنند. کیفیت ممکن تا تمام طول افق را دارد.

  این تیم همچنین در تلاش است تا برخی از ویژگی های اختصاصی پلتفرم PS5 و صدای سه بعدی پیشرفته را در اختیار شما قرار دهد. Snethen به موارد خاصی نپرداخته است، اما Square Enix اعلام كرد كه میزبان جریان Marvel's Avengers War Table چهارشنبه 24 ژوئن، ساعت 10 صبح با PDT می باشد، جایی که آخرین اطلاعات مربوط به وضعیت بازی، از جمله جبهه های Xbox ، Stadia و PC و همچنین موارد جدید را نشان می دهد.

خبرهای دیگر از بازی