خبر

 • تک بورد - نزدیک به دو دستگاه در ماه آینده کار در شبکه T-Mobile را متوقف می کنند

  نزدیک به دو دستگاه در ماه آینده کار در شبکه T-Mobile را متوقف می کنند
  23 روز و 10 ساعت قبل

  نظر ویراستار: انصافاً ، T-Mobile احتمالاً نباید زیاد تصمیم بگیرد. عمر بسیاری از این دستگاه ها اکنون بیش از نیم دهه یا بیشتر است و مدت هاست دیگر دریافت به روزرسانی های منظم امنیتی را متوقف کرده اند. اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، شاید این امر برخی را بر آن داشته باشد که به دنبال دستگاه جدیدتری باشند که هنوز به طور فعال در حال به روزرسانی است.

  مشتریان T-Mobile با استفاده از دستگاه های قدیمی ممکن است در اواخر ژانویه در معرض از دست دادن اتصال شبکه باشند.

  یک سند داخلی T-Mobile که اخیراً توسط پلیس آندروید به دست آمده نشان می دهد که 19 دستگاه قادر به اتصال نیستند شبکه این شرکت از 29 ژانویه آغاز شده است. دستگاه های تحت تأثیر شامل:

  سامسونگ گلکسی نوت 4 (مدل AT&T) سامسونگ گلکسی نوت 4 (مدل ورایزون) سامسونگ گلکسی نوت اج HTC Desire 10 سبک زندگی HTC Desire 650 Google Nexus 9 Huawei Mate 8 Huawei P9 Mikrotikls SIA_R11e-LTE6 Netgear Arlo سیستم دوربین امنیتی OnePlus 1 Quanta Dragon IR7 Samsung Galaxy S5 Duos Sony Xperia Z3 Compact Sony Xperia Z3 Sony Xperia Z3 Orion Sony D6616 Xperia Z3 Orion Soyea M02 ZTE ZMax

  برجسته بودن واقعیت این است که T- نسخه موبایل Samsung Galaxy Note 4 تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

  چاپ خوب علاوه بر این اعلام می کند که مشتریانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند از 18 دسامبر از طریق نامه الکترونیکی مطلع می شوند. همچنین در 28 دسامبر پیام کوتاه ارسال خواهد شد. .

  پلیس آندروید در ابتدا مظنون بود که این تغییرات به تغییرات پشتیبانی VoLTE مرتبط هستند ، اما T-Mobile با انتشار این مقاله ارتباط برقرار کرد و گفت که چنین نیست.

خبرهای دیگر از موبایل