خبر

 • تک بورد - موزیلا به‌روزرسانی‌های بزرگی را برای فایرفاکس در اندروید و iOS ارائه می‌کند

  موزیلا به‌روزرسانی‌های بزرگی را برای فایرفاکس در اندروید و iOS ارائه می‌کند
  6 روز و 3 ساعت قبل

  موزیلا تغییرات بزرگی را در مرورگرهای موبایل خود ایجاد کرده است. بیشتر این تغییرات به نحوه سازماندهی برگه ها و فعالیت اخیر اینترنت توسط مرورگر مربوط می شود. این به‌روزرسانی‌ها در حال حاضر در دسترس هستند، اگرچه برخی برای مدتی فقط اندروید هستند. این پس از آن صورت می گیرد که موزیلا ماه گذشته برخی از عملکردهای مرسوم مرورگر را به فایرفاکس فوکوس حریم خصوصی خود ارائه کرد.

  موزیلا اعلام کرد که می‌خواهد تب‌ها را در فایرفاکس موبایل کمتر به هم ریخته کند و بازگشت به مطالبی را که اخیراً شروع به خواندن یا جستجو کرده‌اند برای کاربران آسان‌تر کند. برای انجام این کار، صفحه اصلی فایرفاکس موبایل با بخش‌های جدید اختیاری در زیر صفحاتی که اخیراً مشاهده شده‌اند، سازماندهی مجدد شده است.

  ویژگی "بازگشت به داخل" مکان‌هایی است که اخیراً مشاهده شده و برگه‌های فعال در زیر صفحات اخیر در صفحه نمایش داده شده است. صفحه نخست. نشانک‌هایی که اخیراً ذخیره شده‌اند نیز در صفحه اصلی ظاهر می‌شوند.

  در زیر آن، ممکن است مجموعه‌ای از جستجوهای اخیر برای کاربران Android ظاهر شود. این تابع باید جستجوها و صفحات مرتبط را بر اساس موضوع با هم گروه بندی کند. به گفته موزیلا، این امر می‌تواند به کاربران آسان‌تر شود تا هر آنچه را که در مورد چیزی که احتمالاً در مورد آن تحقیق می‌کردند به یاد بیاورند. Mobile Firefox باید هر موضوع جستجوی اخیر را به مدت 14 روز حفظ کند.

  https://techbord.com موزیلا به روز رسانی های بزرگی را برای فایرفاکس در Android و iOS

  در Android، برگه هایی که 14 روز است باز نشده اند به "حالت غیرفعال" پنهان می شوند اما بسته نمی شوند. به ما گفته شده است که کاربران iOS باید "در ماه های آینده" این ویژگی را دریافت کنند. در زیر همه آن، فید داستان‌های جدید پیشنهادی از Pocket است. کاربران Android می‌توانند این فید را در حوزه مورد علاقه خود سفارشی کنند، و موزیلا قول داده است که این ویژگی بعداً به کاربران iOS ارائه می‌شود.

  مطالب مرتبط: ویژگی آزمایشی Chrome \'Journeys\' سابقه مرور اخیر را بر اساس موضوع برای گروه‌بندی می‌کند. تحقیقات آسان‌تر

  Mozilla ماه گذشته همچنین میانبرهایی را به Firefox Focus اضافه کرد که مرورگر موبایل جایگزین آن است که برای مسدود کردن ردیاب‌ها، مخفی کردن اطلاعات کاربر و حذف سریع تاریخچه مرورگر طراحی شده است. از هم‌اکنون، فایرفاکس فوکوس می‌تواند تا چهار میانبر را در صفحه اصلی خود پین کند، یک سایت دسکتاپ درخواست کند، و اگر باعث توقف کار یک وب‌سایت شود، مسدود کردن ردیاب را خاموش کند.

خبرهای دیگر از موبایل