خبر

 • تک بورد - موتورولا در حال آماده سازی سومین Razr تاشو با چیپست قدرتمندتر است

  موتورولا در حال آماده سازی سومین Razr تاشو با چیپست قدرتمندتر است


  25 روز و 6 ساعت قبل

  به غیر از آیفون، بدون شک هیچ مدل گوشی دیگری با برندی بیشتر از ریزر وجود ندارد. موتورولا زمانی که نام تجاری نمادین را بازگرداند، شانسی واقعی برای هدایت به سمت محصولات تاشو داشت، اما موفق شد این فرصت را دو بار از بین ببرد.

  هر دو تاشو به دلیل سخت‌افزار میان‌رده و قیمت‌های گزاف با مشکل مواجه شدند، اما امیدواریم این بار اینطور نباشد.

  چن جین، مدیر اجرایی لنوو در پست اخیر Weibo جزئیات مربوط به نسل سوم Razr را به اشتراک گذاشته است. همانطور که در قسمت ترجمه شده مشخص شد، تلفن جدید دارای چیپست قدرتمندتر، رابط کاربری بهبودیافته و ظاهری بهینه شده خواهد بود.

  اولین Razr مدرن با قیمت چشمگیر 1499 دلار شروع شد و نسل دوم آن از بین رفت. 1399 دلار دور از انتظار نیست. دومی از آن زمان به تنها 799.99 دلار کاهش یافته است، اما حتی با آن قیمت، با توجه به سخت افزار متوسط ​​آن، فروش سختی است.

   https://techbord.com <b>موتورولا</b> در حال <b>آماده</b> <b>سازی</b> <b>سومین</b> <b>Razr</b> <b>تاشو</b> با <b>چیپست</b> <b>قدرتمندتر</b> است

  از آن زمان، سامسونگ پس از شروع کندی که خود شروع کرده است، پیشتاز در رده تاشوهای نوظهور شده است. . گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 این شرکت فروش بیشتری از سری گلکسی اس و نوت سنتی خود داشته اند، اگرچه این امر می تواند با گلکسی اس 22 اولترا که ظاهراً نزدیک به گوشه است تغییر کند.

  پست جین نشان می دهد که سومین- Gen Razr می‌تواند برای اولین بار در چین عرضه شود، اگرچه با توجه به ترجمه ناقص آن قطعیتی نیست. ممکن است در نمایشگاه CES هفته آینده اطلاعات بیشتری به دست آوریم، با فرض اینکه دستگاه به اندازه کافی در حال تولید است که موتورولا راحت آن را به صورت عمومی به اشتراک بگذارد.


  تگ ها:

  موتورولا , آماده , سازی , سومین , razr , تاشو , چیپست , قدرتمندتر


خبرهای دیگر از موبایل