خبر

 • تک بورد - معیارهای فاش شده نشان می دهد که Exynos 2200 SoC سامسونگ با عملکرد CPU خود تحت تأثیر قرار نمی گیرد

  معیارهای فاش شده نشان می دهد که Exynos 2200 SoC سامسونگ با عملکرد CPU خود تحت تأثیر قرار نمی گیرد
  6 روز و 13 ساعت قبل

  سامسونگ و AMD سخت تلاش می کنند تا فناوری گرافیکی RDNA 2 را به تلفن همراه بیاورند ، از جمله ویژگی هایی مانند سایه زنی با نرخ متغیر و ردیابی اشعه. اگر معیارهای اولیه نشانه ای باشند ، احتمالاً طرف CPU معادله به همان اندازه چشمگیر نخواهد بود.

  Exynos 2200 SoC به عنوان هیجان انگیزترین چیپست است که در سال های اخیر از آزمایشگاه سامسونگ بیرون آمده است ، اما به دلیل عملکرد CPU آن نخواهد بود. ستاره نمایش به احتمال زیاد سهم AMD در چیپست-موتور گرافیکی مرموز وویجر mRDNA خواهد بود.

  شخصی در Weibo ادعا می کند که یک نمونه پیش تولید از تلفن آینده Galaxy S22+ شرکت ، که به عنوان مدل SM-S906B تعیین شده است. به نظر می رسد که درایورهای منبع باز AMD نصب شده بر روی دستگاه GPU را "Samsung Voyager EVT1 " می شناسند. آزمون تک هسته ای و همچنین 3،389 امتیاز در آزمون چند هسته ای. این تقریباً با پلت فرم تلفن همراه Snapdragon 888 کوالکام برابر است ، که می تواند بیش از 1100 امتیاز را در آزمایش تک هسته ای و حدود 3400 امتیاز را در اجرای چند هسته ای ثبت کند.

  https://techbord.com معیارهای فاش شده نشان می دهد که Exynos 2200 SoC سامسونگ با عملکرد CPU خود

  مطمئناً نتایج می تواند تحت تأثیر عدم بهینه سازی راننده باشد ، زیرا انتظار نمی رود که مجموعه Galaxy S22 تا اوایل سال آینده ظاهر شود. در عین حال ، به نظر می رسد که پیکربندی CPU نمونه Exynos 2200 همان سه خوشه ای است که در Exynos 2100 استفاده می شود ، البته با هسته های بازوی جدیدتر با سرعت کمتر.

  یک هسته Arm Cortex-X2 "super " با فرکانس 2.59 گیگاهرتز ، سه هسته Cortex-A710 با عملکرد بالا در 2.5 گیگاهرتز و چهار هسته Cortex-A510 با کارایی بالا در 1.73 گیگاهرتز. این ساعت ها احتمالاً نهایی نیستند ، بنابراین احتمالاً سامسونگ قبل از اینکه تولید انبوه آن را آغاز کند ، بیشتر از چیپست خارج می شود.

  موتور گرافیکی mRDNA داستان متفاوتی دارد و بنچمارک های اولیه نشان می دهد که این گوشی از سطح فعلی پیروز می شود. پایان GPU مالی و همچنین 50 درصد عملکرد بیشتر در مقایسه با GPU موجود در چیپست A14 Bionic اپل. با کمی شانس ، تراشه های Exynos با گرافیک AMD برای گوشی های آینده سری A گلکسی نیز وجود خواهد داشت.

خبرهای دیگر از موبایل