خبر

 • تک بورد - محموله های تلفن جهانی در Q3 صعود کردند و سامسونگ بار دیگر پیشگام بسته شد

  محموله های تلفن جهانی در Q3 صعود کردند و سامسونگ بار دیگر پیشگام بسته شد
  26 روز و 14 ساعت قبل

  سامسونگ از نظر حجم تاج را به عنوان بزرگترین سازنده تلفن جهان بدست آورد ، در حالی که شیائومی توانست با سبقت از اپل به رتبه سوم صعود کند. به طور کلی ، بازار تلفن های هوشمند برخی از نشانه های بهبود را نشان می دهد ، اما هنوز کوچکتر از یک سال پیش است.

  در اوایل سال 2020 ، هواوی برای اولین بار در زمینه حمل و نقل تلفن های هوشمند در سراسر جهان از سامسونگ پیشی گرفت و موفق شد 55.8 میلیون دستگاه را به رغم اینکه محصولاتش تحت تحریم های ایالات متحده است ، بفروشد. با این حال ، روند ناخوشایند فروش تلفن های هوشمند در طی سه ماهه سوم ادامه داشته است و پنج شرکت برتر بار دیگر مکان های جدول رتبه بندی را تغییر داده اند.

  بر اساس تحقیقات Counterpoint ، بازار جهانی تلفن های هوشمند 4 درصد کاهش یافته است. سال به سال اما در سه ماهه مربوط به سه ماه منتهی به آگوست 32 درصد رشد داشته است. این امر به لطف کارخانه هایی در چین ، هند و ویتنام با 80 درصد ظرفیت قبل از Covid-19 و کاهش شرایط قفل که مصرف کنندگان را به خرید تلفن های جدید ترغیب می کند ، امکان پذیر شد.

   https://techbord.com حمل و نقل تلفن های جهانی در Q3 صعود کرد و سامسونگ بار دیگر این بسته را هدایت کرد

  محققان ضد نقطه تخمین می زنند که 366 میلیون نفر تخمین زده شده است واحدها در Q3 2020 در سراسر جهان فروخته شد ، در حالی که تخمین محافظه کارانه Canalys از 348 میلیون واحد است. در هر صورت ، هر دو توافق می کنند که سامسونگ با تقریباً 80 میلیون دستگاه از نظر میزان حمل و نقل پیشتاز است ، که یک رشد ناچیز نسبت به سال دیگر است ، اما همچنین یک رشد چشمگیر 47 درصدی سه ماهه سه ماهه دارد.

  بزرگترین عامل این رشد بازارهای هند ، اروپای غربی و آمریکای لاتین بود که تلفنهای سری A و M از محبوبیت بالایی برخوردار هستند ، در حالی که Note 20 مورد علاقه اصلی مصرف کنندگان در ایالات متحده بوده است.

  Huawei در سه ماهه سوم حدود 67 میلیون دستگاه ارسال کرده است و این رقم می تواند در کوتاه مدت همچنان ادامه داشته باشد زیرا این شرکت به دنبال فروش بخش Honor خود است و ایالات متحده همچنان به مهمترین م componentلفه و نرم افزار خود ادامه می دهد. تأمین کنندگان با این حال ، این شرکت بیش از 40 درصد از محموله های 5G را برای سه ماهه گذشته هدایت کرده است ، که این یک اتفاق کوچک نیست.

  اپل در طی Q3 2020 کمتر از 42 میلیون آیفون ارسال کرده است ، که نتیجه طبیعی تأخیر در عرضه آیفون 12. این فقط اندکی بیشتر از سه ماهه دوم است ، اما غول کوپرتینو بدون شک به یک میلیارد کاربر آیفون خود راضی است ، که برخی از آنها در ماه های آینده به گوشی های 5G خود ارتقا می یابند.

  https://techbord.com محموله های تلفن جهانی در Q3 صعود کردند ، سامسونگ بار دیگر بسته را هدایت می کند

  جالب اینجاست که شیائومی موفق شد از نظر میزان حمل و نقل از اپل پیشی بگیرد و خود را محکم در جایگاه سوم قرار دهد. این شرکت چینی بیش از 46 میلیون واحد کالا را به فروش رسانده است که تا حدی به عملکرد بهتر بازار داخلی کمک می کند. در اروپا ، شیائومی با هزینه Huawei رشد کرد و نشانه هایی وجود دارد که در بازارهای جنوب شرقی آسیا مانند ویتنام ، اندونزی و فیلیپین نیز همین کار را انجام می دهد.

  به طور کلی ، شیائومی 46 درصد سال را تجربه کرد. افزایش سال به سال در محموله ها ، اما این در مقایسه با رشد 132 درصدی Realme در سه ماه مشابه ، کم رنگ است. در حقیقت ، مارک های BBK مانند Oppo ، Realme و Vivo به ترتیب از نظر محموله های تلفن های هوشمند جهانی ، رتبه های پنجم ، ششم و هفتم را به خود اختصاص داده اند. آنها با هم واحد بیشتری نسبت به Huawei فروختند و بیشترین رشد به لطف بازارهای چین و اروپا حاصل شد.

  همچنین لازم به ذکر است که نام تجاری Motorola Lenovo هنوز زنده است و بیش از 10 میلیون واحد در Q3 2020 حمل شده است ، بیشتر به لطف معاملات تهاجمی در خانواده های Moto E و Moto G که مقرون به صرفه است.

خبرهای دیگر از موبایل