خبر

 • تک بورد - لایک ها پنهان شود یا نشان داده شود؟ اینستاگرام و فیس بوک به برخی از کاربران این حق انتخاب را می دهند

  لایک ها پنهان شود یا نشان داده شود؟ اینستاگرام و فیس بوک به برخی از کاربران این حق انتخاب را می دهند
  8 روز و 7 ساعت قبل

  اینستاگرام و فیس بوک در حال آزمایش ویژگی جدیدی هستند که به کاربران امکان می دهد تعداد لایک ها را در پست های خود پنهان کنند.

  اینستاگرام از سال 2019 برای پنهان کردن تعداد پسندیدن آزمایش کرده است. مدتهاست که شناخته شده است که فشاری که برخی از افراد برای به دست آوردن تعداد زیادی لایک احساس می کنند ، می تواند منجر به مشکلات بهداشت روان شود ، به ویژه در آن نوجوانانی که محبوبیت شبکه های اجتماعی را با خود برابر می دانند ارزش. علاوه بر این ، مردم تمایل دارند به جای یافتن محتوای جدیدی که ممکن است به آن اندازه در معرض دید نباشد ، به سمت پست های پرطرفدار گرایش پیدا کنند.

  TechCrunch گزارش می دهد که این آزمایشات در سال گذشته با توجه به موفقیت Covid-19 ، که به اجبار انجام شد ، از اولویت کمتری برخوردار شده است. اینستاگرام برای تمرکز بیشتر روی ویژگی هایی که از کاربران پشتیبانی می کنند ، متمرکز است. اکنون ، در حال بررسی بازخورد از این تست ها است.

  https://techbord.com پسندیدن ها را پنهان کنید یا نشان دهید؟ اینستاگرام و فیس بوک به برخی از کاربران این گزینه را می دهند

  اینستاگرام چگونه پنهان می شود ، با مجوز از Jane Manchun Wong

  همانطور که مظنون است ، همه از لایک بودن آنها قدردانی نمی کنند برده شده. تأثیرگذارهای شبکه های اجتماعی معمولاً از این اعداد برای تعیین کمیت ارزش خود برای تبلیغ کنندگان و شرکا use استفاده می کنند و برخی از کاربران می خواهند بدانند چه چیزهایی محبوب و پرطرفدار است.

  به نظر می رسد بهترین راه برای خوشحالی همه این است که به مردم پیشنهاد دهیم انتخاب اینکه آیا آنها می خواهند Likes خود را پنهان کنند. درصد کمی از کاربران جهانی اینستاگرام بخشی از این آزمون جدید خواهند بود. کسانی که تصمیم می گیرند لایک ها را به صورت عمومی پنهان کنند ، باز هم تعداد و درگیری ها را از طریق تجزیه و تحلیل مشاهده خواهند کرد.

  فیس بوک ، که همچنین در تلاش است پنهان کردن تعداد را آزمایش کند ، آزمایش های مشابه را در هفته های آینده آغاز می کند. هیچ صحبتی در مورد مدت دوام آزمایش یا زمانی که ممکن است شاهد پخش شدن ویژگی ها برای همه باشیم نیست.

  اعتبار تصویر: rvlsoft

خبرهای دیگر از موبایل