خبر

 • تک بورد - قانون‌گذاران ایالات متحده می‌خواهند از اتحادیه اروپا در الزام استاندارد جهانی شارژ پیروی کنند

  قانون‌گذاران ایالات متحده می‌خواهند از اتحادیه اروپا در الزام استاندارد جهانی شارژ پیروی کنند


  13 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گروهی از سناتورهای دموکرات نامه ای به جینا ریموندو، وزیر بازرگانی ایالات متحده نوشتند و از دولت خواستند اقدامات بیشتری را برای رسیدگی به فقدان استاندارد هزینه مشترک در کشور انجام دهد.

  هفته گذشته، قانونگذاران اتحادیه اروپا قانونی را تصویب کردند که بر اساس آن وسایل الکترونیکی فروخته شده در این منطقه باید از یک درگاه USB-C استاندارد برای شارژ تا پاییز 2024 استفاده کنند. برخی از رهبران ایالات متحده می‌خواهند از این قانون پیروی کنند. قدم های اتحادیه اروپا در این مورد.

  سناتورها استدلال می کنند که شکست صنعت در اتخاذ یک استاندارد شارژ یکنواخت برای مصرف کنندگان پرهزینه است و منجر به زباله های الکترونیکی و آسیب زیست محیطی اضافی می شود. بر اساس یک گزارش استناد شده از Global e-Waste Monitor، انسان ها در سال 2019 53.6 میلیون تن زباله الکترونیکی تولید کردند و تنها 17.4 درصد به درستی جمع آوری و بازیافت شد.

  این نامه توسط سناتور الیزابت وارن امضا شده است. ، ادوارد جی. مارکی و برنارد سندرز.

  https://techbord.com قانونگذاران <b>ایالات</b> <b>متحده</b> می خواهند از <b>اتحادیه</b> <b>اروپا</b> <b>پیروی</b> کنند. <b>الزام</b> <b>استاندارد</b> <b>شارژ</b> جهانی

  ممکن است استدلال موافق و مخالف ایجاد شود ایجاد و اجرای یک استاندارد شارژ یکنواخت برای دستگاه های تلفن همراه.

  چنین دستوری در واقع باعث کاهش ضایعات الکترونیکی و صرفه جویی در هزینه مصرف کنندگان با عدم نیاز به پمپ می شود. هر چند وقت یکبار شارژرهای جدید را خریداری کنید. شارژرها نیز به راحتی خارج از خانه در دسترس خواهند بود، بنابراین لازم نیست نگران همراه داشتن بانک باتری خود یا قابل حمل باشید. نوآوری را خفه کنید و پیشرفت دستگاه های شارژ سریع را کند کنید.

  نظر شما چیست؟ آیا ایالات متحده باید یک استاندارد جهانی شارژ برای دستگاه های تلفن همراه اتخاذ کند؟ اگر چنین است، آیا باید USB-C یا چیز دیگری باشد؟

  اعتبار تصویر: Screen Post، Markus Winkler


  تگ ها:

  قانون‌گذاران , ایالات , متحده , می‌خواهند , اتحادیه , اروپا , الزام , استاندارد , جهانی , شارژ , پیروی


  v 8
خبرهای دیگر از موبایل