خبر

 • تک بورد - فیس بوک و گوگل کنترل بازار برنامه ها را سخت تر می کنند

  فیس بوک و گوگل کنترل بازار برنامه ها را سخت تر می کنند
  22 روز و 22 ساعت قبل

  برنامه های متعلق به گوگل و فیس بوک سالهاست که نیروی غالب در دنیای موبایل هستند و به طور مداوم بیشتر 15 برنامه برتر در ایالات متحده را تشکیل می دهند. با مشاهده همه گیر شدن محبوبیت بیشتر افرادی مانند Zoom و TikTok ، می توان تصور کرد که تیتان های فناوری تسلط خود را بر لغزش بازار دیده اند. واقعیت این است که آنها اکنون سهم بیشتری از هر زمان دیگری را به خود اختصاص داده اند.

  همانطور که توسط Axios گزارش شده است ، درصد 15 برنامه برتر متعلق به فیس بوک و گوگل از 53 درصد در سال 2015 به 66 درصد در سال 2021 رسیده است.

   https://techbord.com فیس بوک و گوگل در بازار برنامه های خود را محکم تر می کنند

  علاوه بر سرویس رسانه های اجتماعی ، پایدار بودن برنامه های فیس بوک شامل مسنجر است ، WhatsApp و Instagram ، در حالی که Google دارای YouTube (هنوز هم در ایالات متحده شماره یک) ، Gmail ، Maps ، Search ، Play و موارد دیگر است. اکثر تلفن های هوشمند در آمریکا چندین مورد از این برنامه ها را نصب کرده اند.

  همچنین مشخص شد که تلفن همراه بستری است که مردم بیشتر اوقات آنلاین خود را در آن می گذرانند. تقریباً 80 درصد از کل "دقیقه های دیجیتالی" مربوط به تلفن های هوشمند است و 88 درصد از این دقیقه ها در برنامه ها صرف می شود.

  Axios خاطر نشان می کند که انحصار تلفن همراه گوگل و فیس بوک از ویژگی های آنها بیشتر مناسب تلفن های هوشمند است: رسانه ، خدمات پیام رسانی ، اخبار و اطلاعات. این سایت می نویسد: "بازارهایی که گوگل و فیس بوک موقعیت مسلط ندارند ، مانند آموزش عالی و آموزش ، تمرکز بیشتری بر استفاده از دسک تاپ دارند."

  با نگاهی به برترین برنامه های ایالات متحده در این ماه ، بالاترین ورودی غیر گوگل / فیس بوک با آمازون 7 است. فقط پنج برنامه از 15 برنامه برتر از شرکت های دیگر است.

  15 برنامه برتر ایالات متحده از این ماه:

  < p> 1 YouTube

  2. فیس بوک

  3. جیمیل

  4. Google Maps

  5. جستجوی Google

  6. مسنجر فیس بوک

  7. آمازون

  8. کانال هواشناسی

  9. Google Play

  10. اینستاگرام

  11. اخبار اپل

  12. Google Drive

  13. Google Photos

  14. پاندورا

  15. Spotify

  سلطه فیس بوک و گوگل بر دنیای برنامه از مدت ها پیش دانش عمومی بوده است ، اما با افزایش سهم بازار آنها در طول سال ها ، س moreالات بیشتری در مورد انحصار غول های فناوری در صنعت مطرح شده است.

  اعتبار تصویر: پریماکوف

خبرهای دیگر از موبایل