خبر

 • تک بورد - فیس بوک در حال آزمایش برنامه ای است که به زندانیان کمک می کند تا به جامعه بازگردند

  فیس بوک در حال آزمایش برنامه ای است که به زندانیان کمک می کند تا به جامعه بازگردند
  30 روز و 3 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: فیس بوک در حال آزمایش برنامه ای است که برای کمک به محکومین آزاد شده از زندان وفق داده می شود تا در جامعه دوباره سازگار شوند. به نظر می رسد این پلتفرم که برنامه Re-Entry است ، بخشی از تلاش های FB برای ایجاد محصولات بیشتر با هدف جوامع حاشیه ای است.

  همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است ، ظاهراً اشتباهاً تبلیغات برنامه رسانه های اجتماعی در بالای برخی از فیدهای اینستاگرام ظاهر شده است. این اعلان قول کمک به "آماده شدن برای زندگی پس از زندان با حمایت جامعه" را می دهد. از کاربران دعوت شد تا برای دسترسی زودهنگام به برنامه Re-Entry ، تبلیغات را کلیک کرده و بازخورد خود را ارائه دهند.

  "ما در حال بررسی روش های مختلف برای کمک به رفع شکاف های موجود در جوامع حاشیه ای در برنامه های خود هستیم ، ”سخنگوی فیس بوک در بیانیه ای گفت. "این فقط یک آزمایش داخلی بود و ما به محض اینکه یاد گرفتیم به طور خلاصه از خارج اجرا شد ، اخطار را کم کردیم."

  بسیاری از ایالات "t" به زندانیان اجازه می دهد به رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنند یا اطلاعات را به سیستم عامل ها ارسال کنند. مواردی از جمله آلاباما و آیووا وجود دارد که توانایی اشخاص ثالث مانند دوستان و اقوام را برای ارسال از طرف زندانیان محدود می کند.

  ژوئن گذشته ، مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ گفت که می خواهد فیس بوک شروع کند " ساخت محصولات برای پیشبرد عدالت نژادی. " در همین حال ، اینستاگرام متعلق به FB ، سال گذشته یک تیم Equity با هدف ایجاد "ویژگی های جدیدی که به نیازهای جوامع کم هزینه پاسخ می دهند" ایجاد کرد.

  به احتمال زیاد برنامه ای برای زندانیان سابق بحث و جدال هایی را به همراه خواهد آورد ، اما فیس بوک اغلب ایده های جدیدی را آزمایش می کند که هرگز به مرحله محصول نهایی راه پیدا نمی کنند یا در نهایت با مفهوم اولیه کاملاً متفاوت است.

  تصویر مستند: MemoryMan

خبرهای دیگر از موبایل