خبر

 • تک بورد - فروشگاه های T-Mobile از اول نوامبر تعمیرات گوشی های هوشمند را در همان روز ارائه می دهند

  فروشگاه های T-Mobile از اول نوامبر تعمیرات گوشی های هوشمند را در همان روز ارائه می دهند
  21 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ T-Mobile به زودی تعمیرات دستگاهی در فروشگاه را در حدود 500 مکان در سراسر کشور ارائه می دهد. شرکت مخابراتی با محصولات و خدمات مدیریت ریسک Assurant همکاری می کند. همه چیز از 1 نوامبر شروع می شود ، در آن زمان مشتریان T-Mobile که در طرح Protection 360 شرکت ثبت نام کرده اند ، می توانند از مکان یاب فروشگاه برای پیدا کردن یک فروشگاه شرکت کننده استفاده کنند.

  تمام تعمیرات توسط تکنسین های تعمیراتی "بسیار معتبر" تکمیل می شود که فقط از قطعات مورد تأیید سازنده استفاده می کنند.

  طرح T-Mobile Protection 360 ، که از ساعت شروع می شود 7 دلار در ماه به همراه مالیات ، حداکثر 5 خسارت در سال را شامل می شود و شامل خسارت تصادفی ، خسارت و سرقت می شود. ثبت نام کنندگان همچنین AppleCare را برای دستگاه های واجد شرایط Apple ، خدمات جایگزین محافظ صفحه نامحدود (فقط یک محافظ صفحه جدید بخرید و T-Mobile آن را برای شما نصب می کند) ، ارتقاء و پشتیبانی فنی زنده در برنامه Protection در دستگاه های Android و iOS را دریافت کنید.

  https://techbord.com فروشگاه های T-Mobile تعمیرات گوشی های هوشمند یک روزه را از اول نوامبر ارائه می دهند

  در بیانیه مطبوعاتی T-Mobile هزینه تعمیر صفحه نمایش 29 دلار ذکر شده است. طبق اسناد پشتیبانی شرکت ، به نظر می رسد این کسر مربوط به تعمیرات صفحه AppleCare است و پس از دو مورد خسارت تصادفی اول یا پس از 24 ماه از تاریخ شروع پوشش ، هر کدام که رخ دهد ، اعمال نمی شود.

  نظر شما در مورد برنامه های حفاظت از تلفن چیست؟ من شخصاً هرگز بیمه ای روی تلفن هوشمندم انجام نداده ام زیرا آنقدر استفاده نمی کنم و بسیار مراقب هستم که در صورت استفاده از آن استفاده نکنم. برای سایر خریدهای بلیط بزرگ ، مانند تلویزیون ، من تمایل بیشتری به دریافت ضمانت نامه طولانی مدت دارم ، مخصوصاً با گربه های متعدد که در خانه پرسه می زنند.

  رسانه اعتباری تصویر اعتبار

خبرهای دیگر از موبایل