خبر

 • تک بورد - ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید

  ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ظرف ظرف دومین اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه خود را در همین سالها خریداری کرده است. تلویزیون ماهواره ای و ارائه دهنده خدمات بی سیم روز دوشنبه از برنامه خود برای خرید Republic Wireless مستقر در کارولینای شمالی با مبلغی نامعلوم خبر داد. انتظار می رود معامله در سه ماهه دوم سال 2021 بسته شود ، منتظر تصویب مقررات عادی باشد.

  پس از نهایی شدن معامله ، دیش تقریباً 200000 ارتباط با مشتری ، نام تجاری Republic Wireless و سایر دارایی های مربوطه را بر عهده خواهد گرفت. به گفته دیش ، مشتریان نباید در هنگام انتقال مالکیت متوجه تغییر عمده ای شوند و دیگر نیازی به اقدام آنها نیست.

  خرید دومین امتیاز مهم دیش در کمتر از یک سال است. تابستان سال گذشته ، این شرکت خرید 1.4 میلیارد دلاری Boost Mobile خود را از T-Mobile به پایان رساند. T-Mobile به عنوان بخشی از توافق خود برای خرید Sprint ، موافقت كرد كه خود را از مارك پیش پرداخت Boost Mobile واگذار كند و زمینه را برای تبدیل شدن Dish به چهارمین حامل بزرگ بی سیم كشور فراهم كند.

  https://techbord.com ظرف برای به دست آوردن Republic Wireless و 200000 مشترک آن

  در اوت سال 2020 ، دیش قطعه دیگری اضافه کرد با خرید Ting Mobile از Tucows به معما خود می پیوندد.

  با بسته شدن معامله ، جانشین ارشد Dish از سیستم عامل های Ting Mobile و MVNO ، راب کوری ، جمهوری بی سیم را هدایت می کند. بخش موجود شرکت رله ، که از تیم های خط مقدم مهمان نوازی ، تولید ، مدیریت امکانات ، آموزش و مراقبت های بهداشتی پشتیبانی می کند ، همچنین به عنوان یک شرکت مستقل به کار خود ادامه می دهد و به یک مشتری عمده در شبکه 5G دیش تبدیل می شود ، ما گفته شد.

  تصویر با احترام به rafapress ، blackzheep

خبرهای دیگر از موبایل