خبر

 • تک بورد - طبق گزارش ها، سونی به دلیل کمبود PS5، ساخت کنسول های PS4 را در طول سال 2022 ادامه خواهد داد

  طبق گزارش ها، سونی به دلیل کمبود PS5، ساخت کنسول های PS4 را در طول سال 2022 ادامه خواهد داد


  11 روز و 13 ساعت قبل

  شایعه ساز: به نظر می رسد که سونی با اعتماد کردن به محصولات قدیمی تر، از کتاب انویدیا در مقابله با بحران تراشه برداشت می کند. در مورد این شرکت ژاپنی، طبق گزارش‌ها، تولید کنسول‌های پلی‌استیشن 4 در طول سال 2022 ادامه خواهد داشت، زیرا کمبود پلی‌استیشن 5 نشانه‌ای از کاهش نشان نمی‌دهد.

  طبق گزارش بلومبرگ، سونی که هرگز به طور رسمی اعلام نکرده است که چه زمانی تولید PS4 را متوقف می‌کند، قصد دارد مونتاژ آن را در پایان سال 2021 متوقف کند. طبق گزارش‌ها، تغییر قلب یک میلیون نفر خواهد بود. واحدهای جدید پلی استیشن 4 که در سال 2020 ساخته شده‌اند.

  دستگاه نسل آخر سونی نه تنها ساده‌تر از PS5 ساخته می‌شود، بلکه با قیمت پایین‌تری نیز به فروش می‌رسد و از تراشه‌های کمتر پیشرفته‌تری استفاده می‌کند که عرضه فراوانی دارند.

  منابع بلومبرگ اضافه می کنند که افزایش سفارشات تولید برای PS4 به سونی آزادی عمل بیشتری در هنگام مذاکره با شرکای تولیدی برای یک معامله بهتر می دهد. سخنگوی سونی تایید کرد که ساخت PS4 را در سال 2022 ادامه خواهد داد و برنامه‌اش برای توقف تولید کنسول را تکذیب کرد. این شرکت گفت: "این یکی از پرفروش ترین کنسول های تاریخ است و همیشه بین نسل ها متقاطع وجود دارد." در حالی که پلی استیشن اصلی 12 سال پس از عرضه متوقف شد و پرفروش ترین کنسول تاریخ بود. ، PS2، 13 سال دوام آورد، پلی استیشن 3 11 سال را مدیریت کرد. PS4 در سال 2013 راه اندازی شد و فاصله زمانی بین ورود آن و نسخه قبلی کوتاه تر از هر پلی استیشن قبل از آن بوده است: 4 سال و هفت ماه.

  اگرچه سونی آن را رد کرده و یک بار قول داده است که از پلی استیشن پشتیبانی کند. PS4 طولانی‌تر از PS3 است، به راحتی می‌توان تصور کرد که این شرکت قصد داشت کنسول قبلی را در سال جاری یا قبل از آن متوقف کند – حداقل قبل از اینکه بحران تراشه در کار باشد، این کار را انجام داد. همچنین شنیدیم که تولید پلی استیشن 4 در ژاپن را در اوایل سال 2021 تا حدی متوقف کرده است.


  تگ ها:

  گزارش , سونی , دلیل , کمبود , ساخت , کنسول , 2022 , ادامه , خواهد


  v 21
خبرهای دیگر از موبایل