خبر

 • تک بورد - شیائومی در حال حاضر بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در جهان است

  شیائومی در حال حاضر بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در جهان است
  11 روز و 7 ساعت قبل

  برای شیائومی ، این اولین مورد اروپا ، در حال حاضر جهان است. غول چینی که به تازگی عنوان برترین فروشنده گوشی های هوشمند در این قاره را کسب کرده است ، سامسونگ را از رتبه اول رتبه بندی فروش جهانی کنار گذاشته است.

  بر اساس Counterpoint Research ، شیائومی در حجم جهانی فروش ماهانه گوشی های هوشمند (از طریق فروش) به عنوان نام تجاری شماره یک تبدیل شده است. در ماه ژوئن 17.1 share از بازار را به خود اختصاص داد و از سامسونگ (15.7)) و اپل (14.3٪) بیشتر فروش کرد.

  https://techbord.com شیائومی در حال حاضر بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در جهان

  سال 2021 سال شیائومی است. این شرکت به تازگی به بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در اروپا تبدیل شده و در سه ماهه دوم جایگزین اپل به عنوان شماره دو جهان شده است. در حال حاضر ، در بالای شمع بالای سامسونگ قرار دارد.

  همانطور که Ars Technica اشاره کرد ، ظهور شیائومی با حضور گسترده در بازار داخلی چین ، در جهان ، کمک کرده است. بزرگترین بازار تلفن های هوشمند و هند - دومین بازار بزرگ. همچنین 58 تلفن در وب سایت خود ذکر شده است ، از مدلهای مقرون به صرفه گرفته تا پرچمداران.

  "از زمان شروع سقوط هواوی ، شیائومی تلاش های مداوم و تهاجمی برای پر کردن شکاف ایجاد شده توسط این کاهش انجام داده است ، "تارون پاتاک ، مدیر تحقیقات Counterpoint گفت. "OEM در بازارهای قدیمی Huawei و HONOR مانند چین ، اروپا ، خاورمیانه و آفریقا در حال گسترش است. در ماه ژوئن ، شیائومی توسط چین ، اروپا و هند و سامسونگ کمک بیشتری کرد. کاهش به دلیل محدودیت عرضه. "

  کانترپوینت معتقد است که موقعیت شیائومی در بالا ممکن است کوتاه مدت باشد. موجی از عفونت های کووید در ویتنام در ماه ژوئن تولید سامسونگ را مختل کرد و منجر به کمبود شد. این شرکت کره ای می تواند پس از بهبودی به موقعیت شماره یک بازگردد.

  بر اساس نشریه کره ای The Elec ، سامسونگ "بازبینی مدیریت خود " را در زمینه تجارت تلفن همراه انجام می دهد ، کاری که انجام می دهد "وقتی رهبری عالی معتقد است که مشکلی در واحد تجاری خاصی وجود دارد. "می گوید این حرکت به دلیل عدم فروش هدفمند Galaxy S21 و عملکرد ضعیف در گوشی های 5G انجام شده است.

  دیروز شیائومی یکی دیگر را فاش کرد از محصولات غیر متحرک آن: یک ربات چهارپا به ظاهر شوم به نام CyberDog.

خبرهای دیگر از موبایل