خبر

 • تک بورد - شیائومی تصمیم می گیرد آنقدر محبوب باشد که برند Mi را کنار بگذارد

  شیائومی تصمیم می گیرد آنقدر محبوب باشد که برند Mi را کنار بگذارد
  25 روز و 11 ساعت قبل

  غول فناوری چینی شیائومی در چند وقت اخیر منفجر شد و به بزرگترین تولید کننده تلفن در اروپا و جهان تبدیل شد - همه بدون حضور چشمگیر در ایالات متحده. اکثر مردم این شرکت را به دلیل وسایل \\ "Mi \\" خود می شناسند ، اما این برند فرعی در اواخر امسال حذف می شود.

  سخنگوی شیائومی در بیانیه ای به توسعه دهندگان XDA گفت: "از سه ماهه سوم سال 2021 ، سری محصولات " Mi "شیائومی به " شیائومی "تغییر نام می دهد. " "

  " این تغییر حضور مارک جهانی ما را یکپارچه می کند و شکاف ادراک بین نام تجاری و محصولات آن را می بندد. این تغییر ممکن است مدتی طول بکشد تا در همه مناطق اعمال شود. "

  برخی پیش بینی کردند که چنین اقدامی پس از راه اندازی جدیدترین نسخه سری Mi Mix خود با نام "Xiaomi Mix 4 " ، و حذف "Mi " مارک مورد استفاده در گوشی های قبلی Mix .

  https://techbord.com شیائومی تصمیم می گیرد که اکنون به اندازه کافی محبوب باشد تا مارک Mi را کنار بگذارد

  اولین تلفن هوشمند شیائومی ، Mi 1 ، در سال 2011 عرضه شد. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Lei Jun گفت که این عبارت مخفف "اینترنت موبایل " و "ماموریت غیرممکن است " است. . "

  تغییر نام به احتمال زیاد ناشی از افزایش استراتوسفری شیائومی در سال جاری بوده است. این شرکت در ماه جولای جایگزین اپل به عنوان دومین فروشنده بزرگ تلفن های هوشمند در جهان شد و یک ماه بعد از آن مقام سامسونگ را به عنوان برترین فروشنده تلفن در اروپا گرفت. چند هفته پیش ، شیائومی عنوان نهایی را به دست آورد: بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در سطح جهان ، سهم بازار آن 17.1 درصد از 15.7 درصد سامسونگ بیشتر است.

  اکنون که نام شیائومی بیشتر آشنا شده است ، احتمالاً احساس شد زمان مناسب برای کنار گذاشتن نام تجاری Mi بود - بسیاری از گوشی های Mi آن به عنوان شیائومی (یا "小米 ") در چین ذکر شده است.

  نام Redmi و POCO تغییر نمی کند به این شرکت می گوید محصولات شیائومی "نشان دهنده قله فناوری و ارائه یک تجربه برتر است " ، در حالی که محصولات Redmi "نوآوری بزرگی را با قیمت قابل دسترسی تر به ارمغان می آورد و مخاطبین جوانتری را هدف قرار می دهد. "

  < p> شیائومی افزود که سیستم نامگذاری "همچنین به مرور روی اکوسیستم و محصولات IoT ما اعمال می شود. "

  اعتبار تصویر: architectphd

خبرهای دیگر از موبایل