خبر

 • تک بورد - شیائومی به صاحب گوشی Redmi 8 منفجر شده یک مدل ارتقا یافته می بخشد

  شیائومی به صاحب گوشی Redmi 8 منفجر شده یک مدل ارتقا یافته می بخشد
  25 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ شیائومی ممکن است آرزو داشته باشد که از بزرگترین تولید کننده تلفن های هوشمند در جهان ، سامسونگ تقلید کند ، اگرچه تلفن های منفجر شده با گلکسی نوت 7 احتمالاً بخشی از این طرح نبوده است. گزارش شده است که در ماه های اخیر چندین گوشی از شرکت چینی در شعله های آتش فرو رفته است ، اما حداقل یک مالک در حال گرفتن جایگزینی است - و این نیز یک نسخه جدید است ، اما تنها پس از آنکه این حادثه مورد تو

  نوت بوک چک می نویسد که به دنبال گزارش چند ماه پیش Poco X3 و Redmi Note 9 Pro به صورت خودجوش احتراق ، هفته گذشته سرنوشت یک Poco C3 و Redmi 8 را تجربه کردیم. در مورد مورد اول ، آن در جیب مالک منفجر شد و ظاهراً باعث سوختگی پای آنها شد.

  دیروز در کرالا اتفاق افتاد https://t.co/lhZVoP6Og6 (گزارش از پورتال خبری منطقه) pic.twitter .com / MdR0JXWgCy

  - Techan (techanmalayalam) 1 ژوئیه 2021

  انفجار Redmi 8 ، درعین حال ، ادعا می شود که خواهرزاده چهار ساله مالک را "به شدت زخمی" کرده است. جالب اینجاست که شیائومی ، مالک مارک تجاری Redmi ، تقصیر را سخت بر گردن مالک آن انداخت. یک کارمند خدمات مشتری شرکت گفت تنها در صورت تعمیر تلفن ، قربانی 50٪ از ارزش آن را پرداخت می کند.

  اما به نظر می رسد تبلیغات پیرامون این حادثه باعث شده است که شیائومی موضع خود را تغییر دهد. مالکAkkyAbhi (از طریقyabhishekhd) توییت کرد که Redmi 8 مورد با Redmi 9 به روز شده جایگزین شده است. هیچ خبری در مورد دختر آسیب دیده نیست ، و ما هنوز نمی دانیم که با انفجار Poco C3 چه اتفاقی افتاده است.

  < p> سرانجام Redmi India Redmi 8 سوخته خود را با Redmi 9 جایگزین کرد. https://t.co/8glYa1HAMu https://t.co/vBT4Av63J8

  - Abhishek Yadav (yabhishekhd) 8 ژوئیه 2021

  علاوه بر نوت 7 که در سال 2016 به دلیل تمایل به انفجار فراخوانده و متوقف شد ، گزارش های بی شماری از آتش گرفتن تلفن ها به ظاهر بی دلیل را مشاهده کرده ایم. در مواقعی که تقصیر مالکان نیست ، انفجارها تقریباً همیشه مربوط به مشکلات باتری هستند و اغلب هنگام شارژ شدن دستگاه اتفاق می افتد.

خبرهای دیگر از موبایل