خبر

 • تک بورد - شیائومی با وجود تمسخر اپل برای انجام همان کار ، شارژر را از تلفن بعدی خود انداخته است

  شیائومی با وجود تمسخر اپل برای انجام همان کار ، شارژر را از تلفن بعدی خود انداخته است
  چند ثانیه قبل

  Facepalm: برای اولین بار نیست ، به نظر می رسد که چندین غول فناوری پس از تمسخر یک اقدام اپل ، اقدام خود را کپی می کنند. جدیدترین شرکتی که احتمالاً آرزو می کند سکوت کند شیائومی است که اخیراً تأیید کرد گوشی آینده Mi 11 فاقد شارژر در جعبه است.

  بلافاصله پس از عرضه آیفون 12 در ماه اکتبر ، شیائومی به آخرین شرکتی تبدیل شد که به تمسخر با هدف اپل پیوست و با ارسال توئیت نوشت: "نگران نباشید ، ما با Mi 10T Pro چیزی از قلم نگذاشتیم. " این پست شامل ویدئویی بود که جعبه تلفن را با یک شارژر دیواری در آن نشان می داد.

  نگران نباشید ، ما با # Mi10TPro چیزی را از جعبه خارج نمی کردیم. pic.twitter.com/ToqIjfVEQX

  - شیائومی (Xiaomi) 14 اکتبر 2020

  اکنون ، مدیرعامل شیائومی لی جون از پلت فرم رسانه های اجتماعی چینی Weibo استفاده کرده است تا نشان دهد پیگیری Mi 11 شامل نمی شود شارژر. دقیقاً مانند اپل ، لی می گوید این تصمیم به دلایل زیست محیطی گرفته شده است.

  وضعیت کمی شرم آور فقط مختص شیائومی نیست. رقیب اصلی تلفن اپل ، سامسونگ ، در ماه اکتبر با ارسال پست فیس بوک در مورد شارژر همراه Galaxy ، سایه به کوپرتینو انداخت. اما مدت هاست شایعاتی مبنی بر اینکه شرکت کره ای در حال انداختن لوازم جانبی بوده است ، وجود دارد و به نظر می رسد حتی پس از حذف آن پست مسخره بدون توضیح ، این اتفاق رخ دهد.

  البته ما قبلاً اینجا بوده ایم. تصمیم "شجاعانه" اپل در مورد حذف جک هدفون از تلفن های خود ، قبل از اینکه تقریباً هر سازنده این کار را دنبال کند ، مورد انتقاد اکثر صنعت قرار گرفت.

  اپل ادعا می کند که با حمل نکردن شارژرها با آیفون 12 ، قطع می شود 2 میلیون تن کربن - معادل 450،000 اتومبیل. هر چیزی که به حفاظت از محیط زیست کمک کند باید مورد تشویق قرار گیرد ، اما با افزایش قیمت گوشی ها ، پس انداز به مصرف کنندگان منتقل نمی شود.

خبرهای دیگر از موبایل