خبر

 • تک بورد - شایعه شده است که آیفون 13 پرو اپل در اواخر امسال با صفحه نمایش همیشه روشن عرضه خواهد شد

  شایعه شده است که آیفون 13 پرو اپل در اواخر امسال با صفحه نمایش همیشه روشن عرضه خواهد شد
  9 روز و 12 ساعت قبل

  نسل بعدی آیفون 13 اپل احتمالاً در اواخر سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد و اگر شایعاتی که تاکنون دیده ایم جای خالی است ، باید یک بسته کاملاً چشمگیر باشد. گزارش ها ادعا می کنند که دستگاه با فناوری پیشرفته ضبط ویدیو ، افزایش عمر باتری ، "ناچ" کوچکتر و نرخ تازه سازی 120 هرتز (اولین بار برای تلفن های اپل) راه اندازی می شود.

  یکی از گزارش های LG از حدود کریسمس سال گذشته حتی حاکی از آن بود که اپل پیاده سازی فناوری صفحه نمایش همیشه روشن را در جدیدترین دستگاه های خود آغاز می کند. طبق این گزارش ، ال جی در حال ایجاد پانل های مبتنی بر اکسید پلی کریستال (LPTO) در دمای پایین برای آیفون های سطح پایین اپل است. این پانل ها به دستگاه ها امکان می دهند تا میزان تازه سازی بسیار متغیر را بدست آورند - بسته به آنچه هر سازنده اجازه می دهد ، تعداد می تواند به 120Hz یا 10Hz برسد.

  10Hz تقریباً در حد آیفون است ، یا هر تلفن مدرن دیگری نیاز به دستیابی به قابلیت نمایش همیشه روشن بدون تخلیه قابل توجه باتری دارد. هرچه میزان تازه سازی بیشتر باشد ، سرعت شارژ باتری شما سریعتر می شود. همراه با OLED ، فناوری پنل LPTO می تواند در صورت عدم نیاز به 60 یا 120 هرتز ، نرخ تازه سازی را پایین نگه دارد و اجازه دهد قسمت های خاصی از صفحه شما همیشه روشن باشد. این می تواند شامل یک ساعت ، تاریخ و زمان ، دمای خارج و موارد دیگر باشد.

  https://techbord. com شایسته است که آیفون 13 پرو اپل در اواخر امسال با صفحه نمایش همیشه روشن عرضه خواهد شد

  شایعه تامین کننده سال گذشته تنها نشانه ای نیست که آیفون 13 می تواند با همیشه روشن است. مارک گورمن ، روزنامه نگار برنده جایزه بلومبرگ و مدیر خبرنامه ، همچنین احساس می کند این ویژگی بعنوان یک احتمال اضافی اضافه شده است. گورمن در آخرین شماره Power On گفت: "انتظار تراشه A15 سریعتر ، بریدگی کوچکتر ، نمایشگر جدید برای ماندگاری بهتر باتری و پتانسیل اپل واچ مانند همیشه" را دارید. "... و نرخ تازه سازی 120 هرتز و به روزرسانی ضبط ویدئو. "

  گورمان درمورد اینکه از کجا اعتقادات خود را کسب کرده است جزئیات بیشتری را بیان نکرد ، اما در گذشته بسیار مطمئن بود که این به شایعات ، درزها و اخبار مربوط به اپل می رسد. حداقل ، وی به نظریه ای که قبلاً محتمل بوده است وام می دهد.

  مدت هاست که این ویژگی مورد انتظار بسیار طولانی است: کاربران اندروید سال ها به صفحه های همیشه روشن دسترسی داشته اند ، اما اپل در برابر اجرای این فناوری مقاومت کرده است. آیا سرانجام سال 2021 می تواند سال تغییر کند؟ ما چند ماه دیگر خواهیم فهمید.

خبرهای دیگر از موبایل