خبر

 • تک بورد - شایعات iOS 15 حاکی از آن است که آیفون 6s و آیفون SE برنده نمی شوند

  شایعات iOS 15 حاکی از آن است که آیفون 6s و آیفون SE برنده نمی شوند
  22 روز و 4 ساعت قبل

  شایعه سازی: هنوز چند ماه با کنفرانس WWDC اپل در ماه ژوئن فاصله نداریم ، زمانی که این شرکت معمولاً آخرین تکرار iOS خود را به جهانیان نشان می دهد. هر از گاهی - مانند iOS 13 - اپل چند مدل را از لیست دستگاه های پشتیبانی شده خود حذف می کند. به گفته سایت فرانسوی iPhoneSoft ، به روزرسانی iOS امسال احتمالاً خداحافظی طولانی مدت 6s / 6s Plus ، آیفون SE از سال 2016 و چند آیپد از جمله Mini 4 ، Air 2 و iPad 5

  وقتی نوبت به تهیه آیفون می رسد ، پشتیبانی از دستگاه پیشرو در صنعت اپل یکی از دلایل بسیاری است که به دلیل داشتن یک گزینه جایگزین آندروید با قیمت مشابه در نظر دارید. و اگرچه این شرکت iOS 14 را به تمام مدل های سازگار با iOS 13 آورده است ، اما اکنون به طور فزاینده ای به نظر می رسد که iOS 15 در اواخر سال جاری با ورود چند مدل آیفون و آیپد از بین می رود.

  شایعات پیرامون این موضوع در نوامبر سال گذشته آغاز به کار کردند و اکنون با نشان دادن iOS 15 اپل و نزدیک شدن بتا به پنجره ژوئن 2021 ، سر و کله آنها دوباره افزایش یافته است. با توجه به منبع داخلی iPhoneSoft در اپل ، iOS 15 برای آیفون های مجهز به A9 ، یعنی iPhone 6s ، 6s Plus ، و نسل اول SE وارد بازار نمی شود. به طور مشابه ، iPad های دارای تراشه مشابه یا قدیمی تر نیز به روزرسانی نمی شوند. اینها شامل آیپد مینی 4 مجهز به A8 ، ایر 2 و A8X و آیپد 5 مجهز به A9 است.

  https://techbord.com شایعات iOS 15 حاکی از آن است که آیفون 6s و آیفون SE برنده نمی شوند

  آیفون 6s (2015) و SE (2016) با حاشیه های ریز و درشت خود. اعتبار تصویر: ArsTechnica

  اگرچه همه دستگاه های فوق الذکر بیش از پنج سال از بروزرسانی سیستم عامل iOS / iPad تاکنون لذت برده اند ، اما این 6s و 6s Plus است که احتمالاً بیشترین احساسات را در بین افراد برانگیخته است. طرفداران آیفون 6s و 6s Plus نه تنها آخرین آیفون هایی بودند که با جک 3.5 میلی متری و دکمه فیزیکی صفحه اصلی به بازار عرضه شدند ، اما همچنین به پیشروی اپل از مرز یک میلیاردمین فروش در سال 2016 کمک کردند و هنوز هم به عنوان یکی از مهمترین مدل ها شناخته می شوند. در کل صفحات آیفون.

  باید دید iOS 15 چه چیزی را به جدول می آورد. ویژگی های دارندگان این آیفون ها و iPad های قدیمی ممکن است به دلیل سخت افزار قدیمی خود از دست بدهند. البته چند سال دیگر برای انجام کارهای روزمره در کنار به روزرسانی های امنیتی که اپل برای چنین دستگاه هایی انجام می دهد ، هنوز چند سال دیگر باقیمانده است.

خبرهای دیگر از موبایل