خبر

 • تک بورد - شایعات سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا به نوع 1 ترابایتی، نگهدارنده قلم S یکپارچه و عدم وجود فضای ذخیره‌سازی قابل ارتقا اشاره می‌کنند.

  شایعات سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا به نوع 1 ترابایتی، نگهدارنده قلم S یکپارچه و عدم وجود فضای ذخیره‌سازی قابل ارتقا اشاره می‌کنند.


  24 روز و 13 ساعت قبل

  شایعات: به نظر می رسد سامسونگ در ماه فوریه سری Galaxy S22 را معرفی می کند. این خط شامل یک مدل رده بالای S22 Ultra است که انتظار می رود هم یک نگهدارنده قلم S یکپارچه و هم 1 ترابایت حافظه داخلی ارائه دهد. اما متاسفانه هیچ اسلات کارت microSD وجود ندارد.

  SamMobile می‌نویسد که متوجه شده است که یکی از انواع گلکسی اس 22 اولترا دارای 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی عظیم خواهد بود، و این اولین پرچمدار سامسونگ است که از زمان گلکسی اس 10 پلاس 2019 با 12 گیگابایت رم، ظرفیت را ارائه می‌کند. با این حال، ظرفیت گوشی +S10 را می توان از طریق فضای ذخیره سازی قابل ارتقا افزایش داد، چیزی که انتظار می رود گلکسی اس 22 اولترا فاقد آن باشد.

  به نظر می رسد سامسونگ در اخیر به اپل و 1 ترابایت فضای ذخیره سازی نگاه کرده است. خط تولید آیفون پرو 13، بیش از آنچه رقیب کره ای کوپرتینویی در پرچمداران فعلی خود ارائه می دهد. طرفداران سامسونگ احتمالاً از گزینه 1 ترابایتی استقبال خواهند کرد، اما تقلید از اپل با حذف اسلات microSD بدون شک باعث خشم بسیاری از مردم خواهد شد. یک ترابایت فضای ذخیره سازی زیاد است، اما ویدیوهای 8K، که S22 Ultra باید قادر به ضبط آن باشد، فضای زیادی را اشغال می کند.

  https://techbord.com <b>شایعات</b> <b>سامسونگ</b> <b>گلکسی</b> اس 22 <b>اولترا</b> به نوع 1 ترابایتی، <b>نگهدارنده</b> قلم S <b>یکپارچه</b> و بدون <b>فضای</b> ذخیره سازی <b>قابل</b> افزایش

  تصویر مفهومی Galaxy S22 توسط LetsGoDigital /Technizo Concept اشاره می کند. / Snoreyn

  یکی از عناصری که کاربران باید از آن قدردانی کنند، نگهدارنده قلم S Pen است. اکنون که به نظر می رسد سری گلکسی نوت متوقف شده است زیرا سامسونگ بر روی گوشی های تاشو تمرکز کرده است که امسال با موفقیت زیادی همراه بوده است، کسانی که خواهان یک گوشی جدید Sammy با پشتیبانی از قلم هستند، به Galaxy S21 Ultra یا Galaxy Z Fold 3 محدود شده اند. —هر دو نیاز به خرید S Pen Pro به عنوان لوازم جانبی جداگانه دارند.

  اما بسیاری بر این باورند که Galaxy S22 Ultra در نهایت هوس دوستداران Note را برای گوشی همراه با قلم S و نگهدارنده یکپارچه برآورده خواهد کرد. . در مورد قیمت، شایعات می گویند که مدل پایه با 256 گیگابایت همان قیمت 1299 دلاری گلکسی نوت 20 اولترا خواهد بود، بنابراین یک نسخه 1 ترابایتی می تواند با قیمت 1799 دلاری Z Fold 3 رقابت کند.


  تگ ها:

  شایعات , سامسونگ , گلکسی , اولترا , ترابایتی , نگهدارنده , یکپارچه , وجود , فضای , ذخیره‌سازی , قابل , ارتقا , اشاره , می‌.


  v 12
خبرهای دیگر از موبایل