خبر

 • تک بورد - شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند

  شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
  13 روز و 14 ساعت قبل

  شایعه سازی: سامسونگ و اپل مدت هاست که در دنیای گوشی های هوشمند رقیب هستند ، اما آیا به زودی می توانند SoC های لپ تاپ رقیب هم داشته باشند؟ طبق گزارش جدید ، همکاری 2019 شرکت کره ای با AMD برای ایجاد یک GPU مجهز به RDNA برای دستگاه های تلفن همراه می تواند منجر به ایجاد یک لپ تاپ مبتنی بر Exynos با گرافیک Radeon یکپارچه شود.

  طبق ZDNet Korea ، یک لپ تاپ ویندوز 10 سامسونگ با Exynos SoC با GPU یکپارچه AMD اواخر امسال ، مدتی پس از انتشار گوشی بعدی و احتمالاً آخرین ، Galaxy Note وارد بازار می شود. شایعاتی مبنی بر اینکه سامسونگ نوت دیگری را به بازار عرضه نخواهد کرد ، وجود دارد ، اما به نظر می رسد که این شرکت هنوز از این سری منصرف نشده است.

  سامسونگ در اوایل سال جاری گفت که "محصول پرچمدار بعدی" خود از Exynos SoC با فناوری گرافیکی RDNA AMD. فرض بر این بود که این مورد در یکی از تلفن های هوشمند برتر این شرکت مانند Galaxy Fold ظاهر می شود ، اما ابتدا می تواند در لپ تاپ ها جای بگیرد. این تفاوت با پردازنده های گرافیکی یکپارچه AMD در APU های آن متفاوت است. نسخه سامسونگ سفارشی خواهد بود.

  Galaxy Book S هرگز دنیا را آتش نمی زند

  تراشه های M1 اپل به دلیل عملکردشان در مقایسه با گزینه های اینتل مورد ستایش گسترده ای قرار گرفته است ، و سامسونگ امیدوار است که با راه حل داخلی خود این مسئله را تکرار کند. این اولین تلاش شرکت در زمینه لپ تاپ های مبتنی بر Arm نخواهد بود - سامسونگ Galaxy Book S یکی از چندین دستگاهی است که توسط Qualcomm Snapdragon 8cx تغذیه می شود - اما Exynos SoC می تواند با M1 و CPU های Intel / AMD از نظر منطبق تر باشد. عملکرد همچنین

  این گزارش همچنین بیان می کند که نمایشگر ، حافظه ، باتری و فضای ذخیره سازی لپ تاپ از طریق خود سامسونگ ارائه می شود و نشان می دهد از یکی از صفحه های OLED جدید این شرکت برخوردار است.

  اوایل این هفته ، شنیدیم که سامسونگ قرار است GPU موبایل مبتنی بر RDNA خود را در رویدادی در ماه ژوئن فاش کند ، بنابراین ممکن است ظرف چند ماه اطلاعات بیشتری در مورد لپ تاپ پیدا کنیم.

خبرهای دیگر از موبایل