خبر

 • تک بورد - شایعات جدید ادعا می کنند که Galaxy S22 Ultra دارای شکاف S Pen خواهد بود

  شایعات جدید ادعا می کنند که Galaxy S22 Ultra دارای شکاف S Pen خواهد بود
  10 روز و 18 ساعت قبل

  شایعه: ما شواهد فزاینده ای را در حدود 12 ماه گذشته مشاهده کرده ایم که نشان می دهد سامسونگ گلکسی نوت را برای همیشه از بین برده است. این خبر بدی برای دوستداران تلفن های متمرکز بر تجارت است ، اما به نظر می رسد بهترین ویژگی این سری ، شامل S Pen و شکاف ، می تواند راه خود را به خط سال آینده Galaxy S باز کند.

  با توجه به نشت کننده قابل اعتماد و قابل اعتماد جهان یخ ، خط Note مرده است. سامسونگ قبلاً تأیید کرده است که در سال 2021 نوت جدیدی وجود نخواهد داشت. مدیر اجرایی شرکت Koh Dong-jin در ماه مارس به سهامداران گفت که انتشار دو پرچمدار در یک سال می تواند "بار" باشد و بحران تراشه احتمالاً در تصمیم گیری نقش داشته است.

  جهان یخ با چندین تحلیلگر معتقد است که خط Note روز خود را سپری کرده است ، به این معنی که Note 20 برای همیشه آخرین نسخه در این سری خواهد بود. این واقعیت که سامسونگ نتوانسته علامت تجاری گلکسی نوت را تمدید کند ، بیشتر به نابودی آن اشاره کرد. اما سامسونگ می تواند بهترین عنصر خود را در خط Galaxy S ادغام کند.

  به روز رسانی: توجه تمام شده است ، اما هنوز تمام نشده است. S تبدیل به نکته می شود!

  - یخ جهان (UniverseIce) 22 سپتامبر 2021

  در حالی که هر دو Galaxy S21 Ultra و Galaxy Z Fold3 با قلم S سازگار هستند ، هیچ کدام دارای شکاف اختصاصی نیستند که بتواند برای قلم ، که صاحبان آن باید جداگانه بخرند. اما ممکن است در مورد Galaxy Note 22 Ultra سال آینده صادق نباشد. GalaxyClub (از طریق SamMobile) می نویسد که پرچمدار بعدی دارای یک جزء تشخیص دهنده S Pen است که وجود قلم را تشخیص می دهد.

  با افزودن شکاف S Pen ، Galaxy S22 باید دوباره طراحی شود. جهان یخ می گوید که زاویه (گوشه ها) بین S و Note است. مانند S گرد نشده اما مانند Note زاویه دار نیست. "S می شود توجه! " آنها اعلام می کنند.

  به روز رسانی angle زاویه بین S و Note است. مانند S گرد نمی شود اما مانند یادداشت زاویه مناسبی ندارد.

  - جهان یخ (UniverseIce) 22 سپتامبر 2021

  به احتمال زیاد ویژگی و طراحی مجدد S Pen مختص Galaxy S22 خواهد بود Ultra ، تنها با توجه به نوع Ultra S21 از قلم استفاده می کند. انتظار می رود که دارای بسیاری از ویژگی های نرم افزاری مربوط به S Pen باشد ، مانند Galaxy Note 20. تا ببینید آیا Galaxy Z Fold4 از این روش پیروی می کند.

خبرهای دیگر از موبایل