techbord.com سری Galaxy S21: اولین نشت تصاویر و تاریخ انتشار

شایعه سازی: چندین درز و شایعه جدید در مورد گوشی های پرچمدار بعدی سامسونگ ، گلکسی S21 (یا می توان آنها را S30 نامید؟) ، از جمله تاریخ انتشار احتمالی و تصاویر اول تصدیقی ، در اینترنت جنجالی برپا کرده است. در حالی که جبهه ها تقریباً از سری S20 قابل تشخیص نیستند ، تنظیمات دوربین یک طراحی مجدد جالب دریافت کرده اند.

قبل از اکران عمومی در ماه مارس ، سری S به طور سنتی در ماه فوریه رونمایی می شود. اما طبق گزارش های متعدد ، سامسونگ تاریخ شروع را به ژانویه منتقل خواهد کرد و فروش آن را در همان ماه یا در ماه فوریه آغاز می کند.

https://techbord.com سری Galaxy S21: اولین تصاویر و نشت تاریخ انتشار

این حدس می زنند که برخلاف امسال ، سامسونگ نمی خواهد سری بعدی Galaxy S و Z Flip را نزدیک هم راه اندازی کند. 2021 می تواند نسخه تاشو را در تاریخ دیگری نسبت به گوشی های S21 مشاهده کند و این شرکت می خواهد فضای زیادی را بین این دو قرار دهد.

همچنین شنیده ایم که تأمین کنندگان سامسونگ تولید انبوه قطعات S21 را آغاز کرده اند ، همچنین پیشنهاد می کند که این سریال زودتر از حد معمول در دسترس است.

https://techbord.com سری Galaxy S21: اول تصاویر و نشت تاریخ انتشار

علاوه بر تاریخ انتشار جدید ، اولین تصاویر ادعایی از سری Galaxy S21 کاهش یافته است. Steve Hemmerstoffer (معروف بهOnLeaks) ، اطلاعات نادرست Galaxy S21 و S21 Ultra را در نمایه صدای خود منتشر کرده است. رد پای تصادفی در قسمت عقب ، یک دوربین جدید که هنوز دارای سه لنز است ، در کنار گوشی ترکیب شده است. همچنین گفته می شود که آرایه از قاب بالاتر برداشته شده و در حدود 1.1 میلی متر ایجاد شده است.

مدل پیشرفته S21 Ultra از صفحه نمایش منحنی برخوردار است و اندازه آن بین 6.7 تا 6.9 اینچ است. واحد دوربین بزرگتر برای قرار دادن دوربین فلاش / چهارم است و در حدود 1.9 میلی متر از بدنه بیرون زده است.

شایعاتی مبنی بر اینکه خط S21 با قلم روانه بازار می شود - به طور بالقوه در آماده سازی سامسونگ برای حذف سری را توجه داشته باشید زیرا روی تاشوها متمرکز است - اما به نظر نمی رسد شکاف S-pen وجود داشته باشد. و بعد از اینکه سامسونگ به شرکت های دیگر در تمسخر تصمیم اپل در مورد حذف شارژر از آیفون 12 پیوست ، انتظار داشته باشید که گلکسی S21 ، S21 + و S21 Ultra با آجرهای برقی عرضه شود.

سری Galaxy S21: اولین نشت تصاویر و تاریخ انتشار
mobile/سری-galaxy-s21-اولین-نشت-تصاویر-و-تاریخ.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
techbord.com انویدیا کارت جدید مبتنی بر پاسکال ، GT 1010 را راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.