techbord.com سرویس اینترنت خانگی مبتنی بر LTE توسط T-Mobile به 130 شهر دیگر گسترش می یابد

T-Mobile بیشتر به دلیل خدمات سلول و برنامه داده های نسبتاً منصفانه (با استانداردهای مدرن) شناخته می شود ، اما این شرکت در تلاش بوده است تا دامنه خود را به دنیای اینترنت خانگی نیز گسترش دهد. از امروز ، T-Mobile در این زمینه نسبتاً موفق بوده است: سرویس اینترنت مبتنی بر LTE با قیمت مناسب را به بیش از 130 شهر دیگر گسترش داده است.

این گسترش چشمگیر خدمات است و مطمئناً به ادعای T-Mobile اعتماد می دهد كه در طی نیم دهه آینده یا همین نزدیكتر اینترنت خانگی را به نیمی از خانواده های آمریكا خواهد رساند.

شهرهایی که اخیراً مورد حمایت قرار گرفته اند بسیار زیاد است و نمی توان در اینجا لیست کرد ، اما T-Mobile در پست اعلامیه خود کار سختی را برای ما انجام داده است. این شهرها در نقاط مختلف میشیگان ، مینه سوتا ، نیویورک ، داکوتای شمالی ، اوهایو ، پنسیلوانیا ، داکوتای جنوبی ، ویرجینیای غربی و ویسکانسین قرار دارند. به طور کلی ، به نظر می رسد T-Mobile ترکیبی خوب از مناطق روستایی و متمایل به شهر را در اینجا انتخاب کرده است.

https: / /techbord.com سرویس اینترنت خانگی مبتنی بر LTE T-Mobile به 130 شهر دیگر گسترش می یابد

سرویس اینترنت خانگی T-Mobile ، برای اطلاع از آن 50 دلار ارائه می شود / ماه ، بدون هیچ گونه محدودیت داده یا هزینه اجاره روتر. نکته مهم این است که از شما انتظار می رود که تجهیزات بی سیم مورد نیاز خود را نصب کنید ، اما این فرایند برای فن آوری ملایم با تکنولوژی بسیار دشوار نیست.

درعوض کل ، همه مالیات ها و هزینه ها از جمله در پرداخت های ماهانه خود ، و شما در هرگونه قرارداد سالانه قفل نخواهید شد. از نظر سرعت ، اکثر مشتریان حدود 25 مگابیت بر ثانیه دریافت خواهند کرد که خیلی خوب نیست ، اما هنوز هم بهتر از چیزی است که در حال حاضر بسیاری از شهروندان ایالات متحده به آن دسترسی دارند. بعلاوه ، وقتی T-Mobile 5G را برای مشتریان اینترنت خانگی خود عرضه می کند ، این سرعت ها قابل توجه خواهد بود ، اگرچه احتمالاً با افزایش قیمت همراه خواهد بود.

می توانید بررسی کنید که آیا خانه T-Mobile وجود دارد؟ با استفاده از ابزار بررسی پوشش شرکت ، خدمات اینترنتی در آدرس شما در دسترس است.

سرویس اینترنت خانگی مبتنی بر LTE توسط T-Mobile به 130 شهر دیگر گسترش می یابد
mobile/سرویس-اینترنت-خانگی-مبتنی-بر-lte-توسط-t-mobile-به-130-شهر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.