خبر

 • تک بورد - سامسونگ Exynos + AMD Radeon نشان داد که به ماه جولای برگشته است ، نشتی ها عملکرد ضرب و شتم مالی را نشان می دهد

  سامسونگ Exynos + AMD Radeon نشان داد که به ماه جولای برگشته است ، نشتی ها عملکرد ضرب و شتم مالی را نشان می دهد
  12 روز و 19 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: همکاری AMD و سامسونگ برای آوردن گرافیک Radeon به SoC موبایل که دو سال از ساخت آن می گذرد ، سرانجام نزدیک به ثمر رسیدن است. در حالی که شرکت جهانی یخ Ice Universe ادعا می کند که انتشار این محصول تا ماه جولای عقب مانده است ، شایعات حاکی از آن است که پردازنده های گرافیکی فعلی و آینده Mali را بیش از حد توانایی دارد.

  از زمان رونمایی اولیه در سال 2019 ، برنامه های SoC سامسونگ با گرافیک Radeon در مورد آن صحبت شده است ، اما بعد از مطرح کردن مدیرعامل AMD ، دکتر لیزا سو در Computex 2021 ، دوباره مورد توجه قرار گرفت. keynote.

  طبق گفته Ice Universe ، همکاری Exynos + Radeon قرار بود این ماه اکران شود ، اما به جولای منتقل شد. با این حال ، نمونه ها هم اکنون در دست شرکا و در مرحله آزمایش هستند. اگر اعتقاد بر این باشد که ارسال ها در انجمن کره ای Clien وجود دارد ، SoC پس از شکست A14 Bionic اپل در اوایل سال جاری نتایج قدرتمندی را در برابر رقبا نشان می دهد.

  اختصاصی : پردازنده گرافیکی AMD : AMD در ابتدا قرار بود در ژوئن منتشر شد ، اما اکنون به ماه ژوئیه موکول شده است ، زمانی که ما از عملکرد GPU AMD در Exynos و سایر جزئیات مطلع خواهیم شد. pic.twitter.com/GM6W8l3EKY

  - جهان یخی (UniverseIce) 20 ژوئن 2021

  موضوع Clien در OP ادعا می کند که در اوج عملکرد ، پردازنده گرافیکی موبایل RDNA2 توانسته است Arm را به سختی شکست دهد نسل بعدی GPU مالی. همچنین بعد از دورهای ابتدایی آزمایش ، فشار خشن تری نسبت به حد انتظار مشاهده شد ، پس از اولین آزمایش عملکرد 20٪ کاهش یافت و پس از آزمون دوم 30٪ افت کرد - اما حتی وقتی این وضعیت را به شدت تحت فشار قرار داد ، GPU mRDNA2 همچنان قادر به غلبه بر جریان فعلی بود GPU عالی Mali (احتمالاً Mali-G78 که سال گذشته رونمایی شد).

  همچنین ارسال های انجمن ادعا می کند که نتایج به اندازه کافی خوب است به طوری که سامسونگ تلاش های خود را برای توسعه GPU رها می کند و گوگل نیز به این موضوع چشم دوخته است. همکاری و ممکن است به عنوان مشتری ثبت نام کرده باشید.

  اخبار مربوط به AMD mRDNA2 اوج / عملکرد کلی OP https://t.co/6oPzcup7dP شایعه ای که mRDNA2 قرار است در اگزینوس بعدی مجهز شود طبق یک تست عملکرد واقعی ، در عملکرد اوج تراشه رقبا را غالب می کند. (1/5)

  - Tron ❂ #MicrosoftEvent (FrontTron) 19 ژوئن 2021

  در حالی که این نتایج اولیه امیدوار کننده به نظر می رسند ، اما افت عملکرد تا 30٪ پس از فقط دو آزمایش آزمایشی عالی نیست ، به خصوص که بارهای GPU طلب مانند بازی ها به جای بارهای گذرا مانند بسیاری از معیارها به عملکرد پایدار نیاز دارند. متأسفانه ، به نظر می رسد این بیش از طراحی تراشه محصول فرآیند تولید SoC باشد ، زیرا آزمایش قبلی توسط Anandtech نشان داده است که گره 5 نانومتری سامسونگ هنوز فقط TCMC را بازی می کند از نظر کارایی ، محصولات 7 نانومتری هستند.

  سپس ، همچنین گفته شده است که همکاری Exynos-Radeon به جای سیستم کوالکام 8cx Gen 3 ، به سیستم عامل های لپ تاپ خواهد آمد ، که باید ارائه دهد فضای بیشتری در مدیریت حرارتی و حرارتی وجود دارد. این امر می تواند جای تراشه را در برابر گرافیک Adreno 8cx مشاهده کند ، جزئیاتی که کوالکام تا به امروز درباره آن محکم مانده است.

خبرهای دیگر از موبایل