سامسونگ گلکسی زد فولد 5 به لطف طراحی جدید، هیچ گونه چین و چروک قابل مشاهده ای ندارد

آینده نگر: گلکسی زد فولد 4 یک گوشی شگفت‌انگیز، اگر چه بسیار گران است، است، اما یکی از عناصر طراحی که می‌تواند مصرف‌کنندگان را ناامید کند، چین و چروک صفحه‌نمایش است که وقتی گوشی کاملاً باز است قابل مشاهده است. با این حال، Galaxy Z Fold 5 که اواخر امسال وارد بازار می‌شود، می‌تواند به لطف یک لولای قطره‌ای این مشکل را برطرف کند.

همانطور که نشریه کره‌ای Naver (از طریق SamMobile) گزارش داده است، سامسونگ می‌تواند از لولای قطره‌ای استفاده کند که به صفحه نمایش گلکسی زد فولد 5 اجازه می‌دهد در هنگام بسته شدن به شکل قطره‌ای شکل بگیرد. این نه تنها باعث می‌شود که نمایشگر کاملاً صاف تا شود، برخلاف داشتن یک شکاف جزئی مانند Z Fold 4، بلکه به معنای یک چین تقریباً نامرئی در هنگام باز شدن کامل نمایشگر است. همچنین گفته می شود که طراحی جدید دوام صفحه نمایش و تعداد تا و باز شدن صفحه را افزایش می دهد. Z Fold 4 می تواند بیش از 200000 تا شدن را قبل از شکست تحمل کند.

techbord.com سامسونگ گلکسی زد فولد 5 به لطف طراحی جدید، هیچ گونه چین و چروک قابل مشاهده ای ندارد

ما گلکسی زد فولد 4 را دوست داریم و در بررسی خود به آن امتیاز 85 می دهیم. سامسونگ در آخرین نسخه از سری Fold، دید چین‌های صفحه‌نمایش را کاهش داده است، اما فرورفتگی کم عمق همچنان هنگام کشیدن انگشت روی صفحه‌نمایش قابل‌توجه است، و این خط در پس‌زمینه‌ای تاریک و هنگام مشاهده از زاویه، برجسته‌تر است. برای برخی، از جمله این نویسنده، این چروک بر بسیاری از نکات مثبت Fold 4 برتری ندارد، اما برای دیگران یک معامله شکن است. یک لولای قطره‌ای مشابه آنچه در سایر تلفن‌های تاشو/تاشو استفاده می‌شود، می‌تواند عملاً خط مرکزی را پاک کند.

چروک Galaxy Z Fold 4 گاهی اوقات کاملاً قابل مشاهده است

سامسونگ طرح قطره‌ای را که به آن اشاره می‌کند ثبت اختراع کرده است. به عنوان یک دمبل، در سال 2016، اگرچه اکنون به گوشی هایش معرفی شده است، احتمالاً به این دلیل که شرکت منتظر بود تا در کنار رتبه بندی مقاومت در برابر آب IPX8، که در سال 2021 در گوشی های تاشو سامسونگ وارد شد، کار کند.

اصل ممکن است به خاطر داشته باشید، فولد در سال 2019 دوران فاجعه‌باری را سپری کرد. چندین مدل بررسی قبل از عرضه شکست خوردند و در نتیجه سامسونگ عرضه رسمی را از آوریل تا سپتامبر به تعویق انداخت. هر تکرار بر اساس طرح اصلی بهبود یافته است و نسخه پنجم می تواند یکی از بزرگترین مشکلات باقی مانده خود را برطرف کند. بیایید امیدوار باشیم موضوع بعدی که سامسونگ به آن پرداخته قیمت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *