خبر

 • تک بورد - سامسونگ پشتیبانی S-Pen را برای دستگاه های دیگر تأیید می کند ، اما Galaxy Note ادامه خواهد داشت

  سامسونگ پشتیبانی S-Pen را برای دستگاه های دیگر تأیید می کند ، اما Galaxy Note ادامه خواهد داشت
  27 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سامسونگ تأیید کرده است که پشتیبانی از S-Pen در سال آینده به گوشی های Galaxy S21 و Z Fold می رسد و این به زودی پایان گوشی های Note را نشان می دهد. اما گزارش شده است که این شرکت این گمانه زنی ها را رد کرده و تأیید می کند که این سری طولانی مدت در سال آینده نیز ادامه خواهد یافت ، اگرچه می توانند آخرین یادداشت های گلکسی باشند.

  گزارش های اوایل این ماه ادعا می کرد که سامسونگ در حال آماده سازی برای از بین بردن گوشی های نوت به دلیل پرچمدار بودن صف پرچمدار و افزایش شباهت آنها به سری Galaxy S است. حرفه ای ها از طریق صفحه نمایش بزرگتر و پشتیبانی از S-Pen خود ، اما سال هاست که شکاف بین آن و سری S کاهش یافته است. Note 20 Ultra و S20 Ultra هم اندازه 6.9 اینچ دارند و هم مشخصات مشابهی دارند.

  https://techbord.com سامسونگ تأیید پشتیبانی S-Pen برای سایر دستگاه ها را تأیید می کند ، اما Galaxy Note ادامه خواهد داشت

  دیروز ، رئیس سامسونگ ارتباطات موبایل کسب و کار TM Roh تقریباً تأیید کرد که پشتیبانی S-Pen برای دستگاه های دیگر ارائه می شود. وی گفت: "ما همچنین به جنبه های مورد علاقه مردم از تجربه Galaxy Note توجه کرده ایم و خوشحالیم که برخی از محبوب ترین ویژگی های آن را به سایر دستگاه های موجود در صفحات خود اضافه خواهیم کرد." گرچه نام قلم را مستقیماً نمی آورید ، اما فکر کردن در مورد "جنبه مورد علاقه" دیگری از سری Note دشوار است. دستگاه های Fold و Flip برای دریافت پول نقد مصرف کنندگان رقابت می کنند. با این حال ، طبق گزارش Yonhap News (از طریق SamMobile) ، حداقل یک سری Note دیگر وجود دارد. یک مقام ناشناس در شرکت گفت: "این شرکت در حال آماده سازی برای انتشار سری بعدی Galaxy Note در سال آینده است." آنها اضافه كردند: "پیام Roh به این معنی نیست كه سری Galaxy Note متوقف خواهد شد." اگر آخرین سری باشد که نام آن را حمل می کنید تعجب نکنید.

  اعتبار تصویر: Framesira

خبرهای دیگر از موبایل