خبر

 • تک بورد - سامسونگ می گوید در ماه اول فروش گوشی های گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 بیشتر از مجموع همه گوشی های تاشوی خود در سال 2020 است.

  سامسونگ می گوید در ماه اول فروش گوشی های گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 بیشتر از مجموع همه گوشی های تاشوی خود در سال 2020 است.


  27 روز و 8 ساعت قبل

  به یاد دارید زمانی که تلفن های تاشو هدف این همه تمسخر قرار گرفتند؟ علیرغم معرفی فاجعه‌بار آن‌ها در سال 2019، فرم فاکتور از زمان ورود گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 بسیار محبوب شده است. سامسونگ می‌گوید که تنها در ماه اول این دستگاه‌ها، دستگاه‌های تاشو بیشتری نسبت به کل سال قبل فروخته است.

  هنگام ورود Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 به گوشی‌های تاشو همچنان مشکوک نگاه می‌شد. طراحی‌ها مطمئناً از زمان گلکسی فولد اصلی بهبود یافته‌اند، که عرضه آن با چند ماه تاخیر پس از شروع بررسی اولیه واحدها در عرض چند روز بهبود یافته است، اما قیمت‌های 1800 دلاری و 999 دلاری جدیدترین دستگاه‌ها علیرغم ارزان‌تر بودن نسبت به قبلی، ایمان زیادی را از مصرف‌کنندگان می‌طلبد. نسخه ها.

  به نظر می رسد سامسونگ چیزی برای ترسیدن ندارد. این شرکت می‌گوید مجموع فروش گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 در اولین ماه تولیدشان از همه دستگاه‌های تاشو آن در سال 2020 بیشتر شد.

  جالب است که افراد بیشتری از گوشی‌های غیرسامسونگ به گوشی‌های غیرسامسونگ تغییر کاربری داده‌اند. یکی از دستگاه‌های این شرکت کره‌ای گلکسی زد فلیپ 3 را نسبت به گلکسی اس 21 انتخاب کرد.

  در اوایل این ماه، مشاوران زنجیره تامین نمایشگر (DSCC) گزارش دادند که محموله‌های گوشی‌های هوشمند تاشو در سه ماهه سوم سال 2021 بوده است. بزرگتر از مجموع چهار سه ماهه قبل، رشد 215 درصدی نسبت به سه ماهه به 2.6 میلیون واحد و 480 درصد سال به سال.

  با استفاده از چهره‌های عمومی مانند ستاره یوتیوب، لینوس سباستین، از Galaxy Z Fold. 3، افراد بیشتری از سبکی از گوشی های هوشمند استقبال می کنند که بسیاری انتظار دارند به دلیل عدم علاقه از بین برود. در صورتی که شایعات در مورد عرضه اولین تاشو آیفون تاشو توسط اپل در سال 2023 صحت داشته باشند، احتمالاً حتی گسترده تر خواهند شد.

  طراحی گوشی های هوشمند سال ها راکد بود و هر پرچمدار جدید یک تکرار جزئی نسبت به نسل قبلی خود داشت. می تواند تا حدودی محبوبیت جدید تاشوها را توضیح دهد. این واقعیت که آنها بسیار قوی تر و کاربر پسندتر از مدل های قبلی هستند نیز کمک می کند. در مورد گام بعدی در تکامل تلفن، به نظر می رسد چندین شرکت، از جمله مایکروسافت و سامسونگ، دستگاه های تاشو با سه صفحه نمایش را در نظر دارند.


  تگ ها:

  سامسونگ , گوید , فروش , گوشی , گلکسی , فولد , فلیپ , بیشتر , مجموع , تاشوی , 2020 , است.


  v 9
خبرهای دیگر از موبایل