خبر

 • تک بورد - سامسونگ می داند که اگر در Galaxy Z Flip 3 بی توجه باشید ، ممکن است ادعای ضمانت را رد کند

  سامسونگ می داند که اگر در Galaxy Z Flip 3 بی توجه باشید ، ممکن است ادعای ضمانت را رد کند
  19 روز و 10 ساعت قبل

  تلفن های تاشو امروزی ممکن است از دوام بیشتری نسبت به نسخه های قبلی خود برخوردار باشند ، اما شکستن آنها هنوز آسان است ، به خصوص اگر با آنها بی دقت باشید. به این ترتیب ، سامسونگ با بررسی همه رویدادهای سقوط آزاد مبتنی بر شتاب ، که مهندسان هنگام ارزیابی ادعا می توانند به آنها دسترسی داشته باشند ، مطمئن می شود که هرگونه ادعای ضمانت برای Galaxy Z Flip 3 نادرست نیست.

  بر هیچ کس پوشیده نیست که مانند همه گوشی های تاشو ، کاربران باید در مورد Galaxy Z Flip 3 با ارزش 1000 دلار مراقب باشند - بیشتر از گوشی های معمولی. حتی سامسونگ بر اهمیت مراقبت مناسب تأکید می کند.

  SamMobile می نویسد که سامسونگ قرار نیست هر گلکسی Z Flip 3 را که توسط کاربران با انداختن دستگاه آسیب می بیند تعویض یا تعمیر کند ، چه آنها هنوز تحت ضمانت باشند یا نه به به نظر می رسد این گوشی از شتاب سنج خود برای ثبت تمام سقوط های آزاد در فواصل یک متری (3.2 فوت) و بالاتر استفاده می کند.

  اگر شخصی Galaxy Z Flip 3 را برای تعمیر به داخل آورد ، ادعا کرد که به طور غیرقابل توضیح خراب شده و مهندسان کشف کرده اند حذف شده است ، سامسونگ می تواند از انجام کار خودداری کند. کاربر توییتر @FrontTron مواردی از عدم پذیرش درخواست های گارانتی کاربران را به این دلیل برجسته می کند.

  Flip3 خود را به تخت یا مبل خود پرتاب نکنید. Galaxy Z Flip3 تمام سقوط آزاد مبتنی بر شتاب قبلی را ثبت می کند تا برای نشان دادن تقصیر مشتری در مورد خرابی Z Flip3 در طول تعمیر رسمی مورد استفاده قرار گیرد. معیار سقوط آزاد 1 متر است. (1/2)

  - Tron ❂ (FrontTron) 4 اکتبر 2021

  با این وجود ، حادثه ای از شخصی رخ می دهد که Galaxy Z Flip 3 هنگام استفاده هنگام استفاده از لولا ترک خورد. مهندسان دریافتند که این دستگاه سه بار سقوط کرده است ، آخرین مورد 10 ساعت قبل از ترک رخ داده است ، اما ادعای ضمانت پذیرفته شد زیرا آنها کمتر از دو هفته پیش گوشی را خریداری کرده بودند. با این حال ، باید به یاد داشته باشید که ممکن است همه خوش شانس نباشند.

  نکته مهم اینجاست که اگر شما از افرادی هستید که دوست دارید تلفن خود را از راه دور روی تخت یا مبل بیندازید ، ممکن است اگر صاحب Galaxy Z Flip 3 هستید ، می خواهید در این نگرش بی پروا رفتار کنید. در غیر این صورت ، ادعای واقعی ضمانت می تواند رد شود.

خبرهای دیگر از موبایل