خبر

 • تک بورد - سامسونگ می تواند GPU AMD خود را برای گوشی های هوشمند در ماه ژوئن فاش کند

  سامسونگ می تواند GPU AMD خود را برای گوشی های هوشمند در ماه ژوئن فاش کند
  17 روز و 19 ساعت قبل

  دنیای گوشی های هوشمند مدت ها منتظر ثمرات همکاری سامسونگ با AMD بود. با توجه به یک فاش کننده مشهور ، ما سرانجام GPU موبایل RDNA را در ماه ژوئن مشاهده خواهیم کرد.

  هنگامی که AMD و سامسونگ معامله ای را امضا کردند که فناوری گرافیک قبلی را به دستگاه های تلفن همراه دومی وارد می کند ، در سال 2019 بود. شایعات بعدی ادعا کردند که این گوشی در سال 2021 به تلفن های گلکسی عرضه می شود ، و ما معیارهای امیدوار کننده ای را مشاهده کرده ایم که نشان می دهد GPU Adreno 650 را که در سری Galaxy S20 یافت می شود ، شکست می دهد.

  سامسونگ به طور آزمایشی قرار است سامسونگ را آزاد کند × پردازنده گرافیکی AMD در ماه ژوئن برای نمایش فن آوری ها و مشخصات جدید ، اما فقط برای انتشار GPU ، پردازنده باید صبر کند.

  - Ice جهان (UniverseIce) 23 فوریه 2021

  اکنون ، Ice Universe ، که " پشت درزهای بیشمار سامسونگ بوده است و در توییتر خود اعلام کرده است که GPU سامسونگ / AMD در ماه ژوئن مشخص خواهد شد. آنها متذکر می شوند که فقط پردازنده گرافیکی در حال رونمایی است. ما باید کمی بیشتر صبر کنیم تا SoC کاملی را که در آن قرار دارد ببینیم.

  Exynos SoC متعلق به خود سامسونگ مدت هاست که در مقایسه با گزینه های Snapdragon با انتقاداتی نسبت به کاستی های خود روبرو شده است. حتی دادخواست شد که این شرکت خواستار حذف تراشه داخلی خود شد.

خبرهای دیگر از موبایل