خبر

 • تک بورد - سامسونگ ممکن است نام‌های Galaxy Z Fold و Flip 4 را به دلیل ارتباط روسی تغییر دهد

  سامسونگ ممکن است نام‌های Galaxy Z Fold و Flip 4 را به دلیل ارتباط روسی تغییر دهد


  10 روز و 16 ساعت قبل

  شایعه ساز: سامسونگ نسل بعدی گوشی های تاشو خود را در 10 آگوست در رویداد Unpacked این شرکت معرفی خواهد کرد. ما انتظار نداریم امسال تغییرات زیادی را شاهد باشیم، به خصوص در مورد طراحی، اما شایعاتی وجود دارد که این شرکت در حال تغییر نام جزئی و قابل توجهی در هر دو دستگاه است.

  براساس افشاگری SnoopyTech، سامسونگ "Z" را از نام‌های Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 حذف می‌کند، تغییری که برای همه گوشی‌های تاشوی آینده نیز اعمال خواهد شد. در این سری.

  Samsung Electronics تلاش می‌کند تا از شر حرف "Z" در سری گوشی‌های تاشو خود خلاص شود. با شروع Flip/Fold 4، حرف دیگر روی جعبه ها چاپ نمی شود. این به این دلیل است که ارتش روسیه از این حرف استفاده می‌کند.

  — SnoopyTech (@_snoopytech_) 2 آگوست 2022

  در حالی که اکثر مصرف‌کنندگان تمایل دارند وقتی در مورد Galaxy Folds و Galaxy Flips صحبت می‌کنند، به بخش Z اشاره نکنند. دلیل تصمیم ادعایی سامسونگ، مفاهیم منفی پشت نامه پس از حمله روسیه به اوکراین است.

  حروف Z شکل دستی بر روی تانک‌های روسی و کامیون‌های نظامی اوکراینی مشاهده شد. روزهای مرزی قبل از تهاجم در فوریه رخ داد و از آن زمان به عنوان نماد حمایت از روسیه استفاده شده است. تئوری های متعددی در مورد اینکه چه چیزی نشان می دهد وجود دارد، از زاپاد (غرب)، جایی که نیروهای روسی در آن مستقر بودند، تا Za pobedu ("برای پیروزی").

  یک مجری اخبار روسی در آوریل ادعا کرد که Z در واقع دو عدد 7 روی هم است، یکی از آنها وارونه و معکوس، نشان دهنده 77 سال از روز پیروزی - پایان جنگ جهانی دوم است.

  این کلیپ همچنین توضیح می دهد که چه چیزی چیست. "Z" قرار است نمادی باشد: دو عدد 7 روی هم چیده شده اند (یکی از آنها وارونه) که نشان دهنده 77 سال از روز پیروزی است. بنابراین، پوتین برای جشن پایان جنگ جهانی دوم تصمیم گرفت WWZ را راه اندازی کند. https://t.co/WOvki2nChj

  — جولیا دیویس (@JuliaDavisNews) 19 آوریل 2022

  این فقط یک شایعه است که باید با مقداری نمک مصرف شود، اما قابل باور است، به خصوص که سامسونگ قبلاً Z را از Flip 3 و Fold 3 در کشورهای بالتیک مانند استونی، لیتوانی و لتونی در ماه آوریل حذف کرده بود. این شرکت همچنین یکی از بسیاری از شرکت‌هایی است که در روسیه فعالیت تجاری خود را متوقف کرد و در ماه مارس ارسال گوشی‌های هوشمند به این کشور را ممنوع کرد.

  در ماه مه، ایوان \'پیور\' موسکالنکو بازیکن روسی DOTA 2 تیم خود را رد صلاحیت کرد. از یک تورنمنت و پس از نمایش چیزی که به نظر می‌رسید نماد Z در جریان پخش زنده مسابقه بود، قراردادش فسخ شد. او بدون عذرخواهی ادعا کرد که این یک "تصادف" بوده است.

  Ког\'а пытаешься весь интернет наебать что вышло случайно. -аль ты тварь намеренно все \'орисовывал. pic.twitter.com/JPpfqiS1GD

  — \'иктор \'олков (@KoTHunt) 29 آوریل 2022

  ما خواهیم فهمید که آیا تلفن های بعدی سامسونگ Galaxy Z Fold/Flip نام دارند یا خیر 4 یا دقیقاً یک هفته دیگر Z را رها می کنند. در عین حال، این رندرهای رسمی لو رفته از هر دو دستگاه را که حرف Z را نشان می دهند، بررسی کنید.


  تگ ها:

  سامسونگ , ممکن , نام‌ , galaxy , fold , flip , دلیل , ارتباط , روسی , تغییر


  v 15
خبرهای دیگر از موبایل