خبر

 • تک بورد - سامسونگ مفاهیم مربوط به فناوری نمایشگر موبایل نسل بعدی را به نمایش می گذارد

  سامسونگ مفاهیم مربوط به فناوری نمایشگر موبایل نسل بعدی را به نمایش می گذارد
  18 روز و 9 ساعت قبل

  چندی پیش سامسونگ از چشم انداز بزرگی برای آینده صفحه نمایش گوشی رونمایی کرد. این مفهوم نمایشگرهای تاشو ، قابل جمع شدن و درغیر اینصورت انعطاف پذیر است. برخی از این ایده ها به ثمر رسیده اند (به Galaxy Fold مراجعه کنید) ، در حالی که برخی دیگر هنوز در دست کار هستند. امروز ، به لطف افشاگری جدیدی از بخش نمایش سامسونگ ، برخی از این مفاهیم در حال پیشرفت را مشاهده کردیم.

  جالبترین مورد نشان می دهد که پانل OLED S-Foldable سامسونگ در حال توسعه است ، که می تواند نه یک بار ، بلکه دو بار تا شود - دارای دو نقطه منعطف جداگانه است که بین سه قرار دارد بخشهای صفحه.

  وقتی کاملاً تا شد ، صفحه نمایش S-Fold می تواند به عنوان یک تلفن معمولی کار کند ، اما وقتی به طول کامل 7.2 اینچ گسترش یابد ، چیزی به رایانه لوحی نزدیکتر خواهید شد.

  https://techbord.com سامسونگ مفاهیم مربوط به فناوری نمایشگر موبایل نسل بعدی را به نمایش می گذارد

  ایده بسیار جالبی است ، گرچه دشوار است بگوییم کاربردی یا پرطرفدار است. Galaxy Fold دقیقاً پرفروش نبوده است (و احتمالاً حتی ارزان تر هم نبوده است) ، بنابراین دستگاهی که به طور مضاعف از نظر طراحی دو برابر شود ممکن است خیلی بهتر عمل نکند.

  https://techbord.com سامسونگ مفاهیم مربوط به فناوری نمایشگر موبایل نسل بعدی را به نمایش می گذارد

  Samsung Display همچنین یک نمایشگر OLED کشویی و یک پنل 17 اینچی تاشو و به اندازه تبلت به نمایش گذاشت. به نظر می رسد دومی در واقع از همان فناوری Galaxy Fold استفاده کرده است ، که فقط مقیاس بندی شده است.

  مورد اول چیزی کمی عجیب تر در زیر کاپوت دارد ، اما صفحه به سمت راست می لغزد ، اجازه می دهد صفحه نمایش برای گسترش یک دو اینچ. ما از عملکرد آن کاملا مطمئن نیستیم ، اما مطمئناً منحصر به فرد به نظر می رسد و ممکن است کمی راحت تر از گزینه های تاشو باشد.

  در هر صورت ، جزئیات زیادی در مورد هیچ یک از این فناوری های OLED در دسترس نیست در اين لحظه - فعلا. در حالی که مورد اول به طور کلی چین و چروک ها را از بین می برد و نوعی ریل کشویی را برای افزایش (یا کوچک کردن) فضای صفحه موجود جایگزین می کند.

  اعتبار مستند: Mariaprovector

خبرهای دیگر از موبایل