سامسونگ صفحه نمایش تاشو 360 درجه را نشان می دهد که می تواند در Galaxy Z Fold 5 ظاهر شود

آینده نگر: گوشی های تاشو سامسونگ در حال تبدیل شدن به یک عامل شکل فزاینده محبوب، اگر چه گران قیمت، در فضای موبایل هستند. اما این شرکت در مورد نوآوری ثابت نمی ماند. شرکت تابعه آن به تازگی یک تاشو را به نمایش گذاشته است که می تواند 360 درجه بچرخد.

Samsung Display نمونه اولیه جدید به نام Flex In & Out را در The Verge به نمایش گذاشت. تفاوت بزرگ این مدل با سری فعلی گلکسی زد فولد این است که می تواند 360 درجه کامل بچرخد و به صفحه اجازه می دهد هم به داخل و هم به بیرون تا شود.

techbord.com سامسونگ صفحه نمایش تاشو 360 درجه را نشان می دهد که می تواند در Galaxy Z Fold 5 ظاهر شود

طبق گزارش اتاق خبر کره ای Samsung Display، عملکرد به حداکثر می رسد "راحتی کاربر،" و نسبت تصویر را می توان بسته به استفاده از تلفن تغییر داد.

علاوه بر این، صفحه نمایش با طراحی لولای قطره آب ارائه می شود. اوایل این هفته، زمانی که یک نشریه کره ای ادعا کرد که این لولا در گلکسی زد فولد 5 وجود خواهد داشت، در مورد این لولا جدید شنیدیم.

مزیت قابل توجه این لولای قطره‌ای نسبت به U شکل فعلی، نزدیک به U شکل بودن آن است. چروک نامرئی هنگامی که نمایشگر به طور کامل باز می شود. علاوه بر این، صفحه نمایش را می توان کاملاً صاف تا کرد، برخلاف داشتن یک شکاف جزئی مانند Z Fold 4. طراحی جدید همچنین دوام نمایشگر و تعداد تا شدن/باز شدن آن را افزایش می دهد.

< p>

این اولین بار نیست که سامسونگ Flex In & Out را معرفی می‌کند، اما این آخرین تکرار یک تغییر بزرگ نسبت به دستگاهی است که در نشست بین‌المللی نمایش اطلاعات (IMID) به نمایش گذاشته شد. ) 2021 در کره جنوبی. آن نمونه اولیه به شکل S تا می شد و در اصل سه صفحه نمایش متفاوت داشت. نسخه جدید از تاشو سنتی استفاده می‌کند.

با شایعات قبلی در مورد گلکسی زد فولد 5 امسال که دارای لولای قطره‌ای آب است، برخی بر این باورند که سامسونگ می‌تواند نمایشگر Flex In & Out را روی خود اجرا کند. تاشو بعدی این یک به‌روزرسانی طراحی بزرگ را نسبت به گوشی‌های قبلی این سری ایجاد می‌کند و به طور بالقوه می‌تواند به قیمت بسیار بالایی اضافه کند. Galaxy Z Fold 4 آگوست گذشته معرفی شد، بنابراین می‌توان انتظار داشت که جانشین آن در همان ماه رونمایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *